Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ş.ALİ Avatarı

Gerçek Adı
    şerifali
    Son Giriş
    24.01-2017
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar B sınıfı ehliyetim var H sınıfına çevirmek için sürücü kursuna yazılmam gerekirmi maliyeti ne olur ne yapmam gerekir yardımcı olurmusunuz

Üye
    pembeyürekli Avatarı

Son Giriş
    21.07-2014
    Saat
    14:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamlar daha bugün bu konu için sürücü kursu ve emniyetten arkadaşlar la konuştuk. kurs sağlık kurulundan H sınıfı ehliyet için verilen raporla alınacağını ücretin de 400/500 arası olduğunu ( fiyat değişebilir) söyledi .. bizim olayımızda ise hastalığımız olan ankilozan spondilit hastalarına ehliyet verilmediği hatta elinde B sınıfı ehliyeti olupta H sınıfına çevirmeye kalkanlarında mevcut B sınıfı ehliyetlerinin iptal olması idi. Sizin rahatsızlığı bilmiyorum ama sonuçta sağlık kurulundan H sınıfı ehlyet alır ibareli raporunuz var ise sorun çıkmaması lazım.

Üye
    Sselma Avatarı

Gerçek Adı
    Selma
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    15:49
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar,

Konuyla ilgili siteden bilgi edinmeye çalışırken bu topiği gördüm... Engelli olduktan sonra kendim için ilk yapmayı düşündüğüm ehliyet meselesinden edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmak isterim :

1- Otomatik vites araç / özel tertibatlı araç kulllanabilir ibaresi olan sağlık raporunu yanına al (tam teşekküll devlet hast. alınıyor)

2- Bu raporun yanına, 4-6 fotograf, mevcut ehliyetin, öğrenim belgesi ve kimliğini de alıp H sınıfı ehliyet veren sürücü kursuna (her kurs bunu vermiyor) giderek kaydını yaptır

3- yazılı hiçbir sınava girmiyor, sadece direksiyon sınavına tabi oluyorsun... toplam tutar 550 tl civarında (değişken ortalamadır) .

Bilginize...

Üye
    Ş.ALİ Avatarı

Gerçek Adı
    şerifali
    Son Giriş
    24.01-2017
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sselma verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim