Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bitter çikolata Avatarı

Gerçek Adı
    büşra
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar slm bilginize ıhtıyacım var : bugun hasteneden h sınıfı ehlıyet alabılır raporumu aldım, özel terbıbatlı arac kullanabılırlıgıme aıt daha sonra tekrar rapor almam gerekecekmıs bu sekıldemı oluyor yardımcı olursanız sevınırımm

Üye
    boyacı Avatarı

Gerçek Adı
    birgül
    Son Giriş
    26.07-2015
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bildiğim kadarıyla H sınıfı ehliiyet alabilir özel tertibatlı araç kullanabilir diye rapor alınıyo, niye öyle vermediler raporu acaba

Üye
    bitter çikolata Avatarı

Gerçek Adı
    büşra
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öcelikli olarak h sınıfı ıcın rapor sonrasında ozel tertıbatlı arac kullanabılır dıye rapor ıkısıde ayrıymıs

bılgısı olan kımse yok mu

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

O raporla araç alabilirsiniz. Raporda tam olarak nasıl bir ibare var?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bitter çikolata Avatarı

Gerçek Adı
    büşra
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oturanboga : h sınıfı ehlıyet alabılır yazıo o kadar ben raporun derecelı ve ozel tertıbatlı kullanabıır dıye verılecek olarak bılıyordum o sekılde olmadıgı soylendı bu aldıgım rapor ehlıyet ıcınmıs araba ıcın tekrar rapor almam gerekıyormuş anlam veremedım neden ıkı kere ugrastırdıkları

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Hatalı işlem yapmışlar. Olmaz öyle şey. Nasıl bir araç kullanabilecekmişsiniz? Özel donanım bulunmalı mı bulunmamalı mı araçta? Bu bilgilerin yer almadığı bir rapor asla olamaz. Bu çok basit bir düz mantık. Gidip bunu düzelttirin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bitter çikolata Avatarı

Gerçek Adı
    büşra
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet haklısınız bende anlam veremedım ve orda saglık kurulundan sorumlu olan kısıye bızzat bugun sordum raporuda bugun aldım arac ıcın tekrar gıdıcekmısım

umarım aynı bolumlerı tekrar dolastırmazlarr

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Araç için demeyin... "Emniyet'e gittim, bu raporun olmayacağını söylediler" deyin. "Araç kullanmak için nasıl bir donanıma ihtiyaç duyduğum da açık olarak yazılmalıymış. Aksi halde sürücü belgesi verilmesi mümkün değilmiş."

Üye
    bitter çikolata Avatarı

Gerçek Adı
    büşra
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tskr ederım fakat neden bu sekılde verıldı rapor anlayamadım burda bır kısı de aynı sekılde yazmıstı bende okuyunca sasırmıstım aynısı basıma geldı pekı dedıgınız gıbı hasteneye sızın soyledıgınızı ılletdıgımde acaba yazarlamı yada yenı bır prosudur olabılır mı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Dediğim gibi, araç için derseniz işgüzarlık yapacaklar belli ki. O yüzden hiç oraya bulaşmadan, dediğim argümanla başvurun. Doktor doktor gezmeden doürudan heyet yeni rapor yazacaktır diye umuyorum

Üye
    Çapa63 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

OturanBoğa arkadaşımın söylediği gibi yap Emniyette gittim dersen daha etkili olur.

Üye
    bitter çikolata Avatarı

Gerçek Adı
    büşra
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cok tesekur ederım bugun verılen raporla kursa gıttık onlarda sasırdı daha 3 gun once baskasının baska hasteneden almıs oldugu raporun fotokopısını bıze verdı bunu gosterın duzletsınler dedı yarın hastaneye gıdıcem bakalım ne olucak aynen sızın dedıgınız gıbı emnıyet ve kurs kabul etmıyor dıyerek elımızdekı dıger kısıye aıt olan raporu da ornek gosterıcem bakalım neler olucakkk

Üye
    bitter çikolata Avatarı

Gerçek Adı
    büşra
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evettt artık raporlarımı aldım dolasmalarım sonucunda ıkı kere heyete gırdım artık bu sekılde olucakmıssss, önce h sınıfıı ehlıyet ıcın sonrasında arac ıcın mıss sukur sorunsuzz bıttı)

Üye
    bitter çikolata Avatarı

Gerçek Adı
    büşra
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba Bülent bey;
    ılgınız ıcın sımdıden teşekkür ederım.En kısa zamanda cvap verırsenız cok memnun olurum.Cunku cıldıracagım

Her ıkı ayagımdan yürüme problemım var,y anı engelım sadece ayaklarımda. H sınıfı ehlıyet ıcın gereklı olan herseyı yaptım kurstan sertıfıkamı aldım. Ehlıyetımı almak ıcın emnıyet mudrlugune gıttım raporumdaki ıfade de gaz ve fren tertıbatı elden olan ozel tertıbatlı araç kullanabılır yazıyor.
    Memurun dedıgıne gore buradaki ıfadeye ek olarak otomatık yazılması ve ehlıyette de otomatık yazılması gerektıgını soyledı. Benım anlamadığım Bülent bey manuel yada otomatık her ıkı sekıldede benım kullanabılmem ıcın tertıbat olması gerekiyor başka sekılde kullanamam ben araç alırken otomatık almak ve tertbat yaptırarak kullanmak ıstıyorum suanda kı raporumu emniyetten sonra hastaneye goturdum bana oradanda rapora ıtıraz etmemı ve yenı rapor almamı soyledıler ve bana mantıksız geldı

bu sekıldekı raporla araba alırken sorun yasarmıyım yada nasıl bır yol ızlemem gerekır.cevabınızı bekliyorum teşekkür ederım.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:03
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben o memurun aklına.............. öyle bişey yok tertibat yazılmış bitti o memurlar havadan maaş alıyorlar işide yokuşa sürüyorlar olay budur. bimere şikayette bulun valiliğe git yasayıda önlerine koy bitir işi bunlar ile uğraşmazsan akıllanmazlar...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon