Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SİRLAN Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN ŞIRLAN
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    11:28
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar sıfır araç alırken bilgim var bazı şeylerden ama bügün türk standar endüstrisini aradım otomatik vites araçlarda benim özürüm sağ ayağımda gazı sola almak istediğimi söyledim bana olumsuz cevep verdiler arkadaşım dublo almış dedim o sola aldırmış dediğimde olamaz öyle birşey yanıtını verdi gözümle gördüm bunasıl bir sistem onlarmı bilmiyor yoksa başka bir yolu var şimdiden teşekkürler

Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Hüseyin h sınıfı ehliyetim var sağ ayagımda problem (doktor raporu sol ayaktan gazpedalı otomatik vites araç kullanır ibareli raporum ) ve ehliyetim var .. sol ayaktan gaz pedalı aracım var 12.31.2012 de aldım.. açıklamayı yazmamışsın ama . neden olmazmış?

Üye
    Liljan Avatarı

Gerçek Adı
    Liljan
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

SİRLAN;
    benim de engelim sağ ayak polio sekel gaz pedalı sola alındı alınmaz diye bişi yok üstelik bu ikinci aracım ikisinide sıfır aldım

Üye
    SİRLAN Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN ŞIRLAN
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    11:28
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arabanın teknik özelliği bozulmaz sana elden gazlı olur dedi antalya tse oysa ben yapan arkadaşım var
    + benim raporumda sadece % 44 3 derceye giriyorum + yeniden rapor çıkarmam gerekmiş bende h sınıfı ehliyetim olduğu halde raporumda tertibatlı araç kullanır yazısı yok diye tse yazılı rapor istiyor uğraşmak çokzor

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:49
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Bende gazı sola aldırdım.Elden kullanmaktan daha rahat..

Üye
    Nostradamus Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar benim her iki ayağımda da polio sekeli var ayrıca bacak kaslarım zayıf olduğu için çömelip kalkamıyorum kollarımdan destek almadan,Ayrıca ayak bileklerimi de tam olarak oynatamıyorum (Yukarı aşağı) fakat yürüyebiliyorum şehir dışında trafiğe çıkmadan düz vites araç kullanabiliyorum pedallara yeterli kuvvette hakim olabiliyorum Otomatik vitesle çok daha rahat kullanabileceğime ve trafiğe çıkabileceğime inanıyorum kursa gidersem ehliyet alabilme şansım nedir sizce ?? araç almayı ciddi olarak düşünüyorum..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Önce uygun rapor almak için yetkili hastaneler'den birine başvurun. Onlar rapor verirse, tabii ki sürücü belgesi ve araç alabilirsiniz. Ama işi garantilemek için en iyi yol gaz-freni ele taşıyan özel donanımlı araç kullanmak ve buna göre rapor almak
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...