Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    alibel Avatarı

Son Giriş
    08.06-2017
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili dostlar, hakikaten Maliyede bu işle ilgili şehzadeler ve oturduğu yerden ahkam kesin oto galericileri; hiç bir şeyden haberleri olmayanlar, engelliler geldiğinde 2.sınıf insan muamelesi yapan ..........lar. Engellilere eziyet etmeyi seven ey insanlar.
    Önce kanunları yönetmelikleri güzelcene okuyun. Ondan sonra insanlara olmaz deyin.
    30.04.2010 tarih ÖTV-2/2010-3 sayılı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayınlanmış bir genelge var. Engelli oto alımlarında uygulanacak maddelerle ilgili.
    Lütfen artık bunları istemeyerek te olsa engelli vatandaşlara uyglamak zorundasınız. Aslında bu zorundalığı mecazi anlamda çok daha güzel metinleyebilirim ancak terbiyim el vermiyor. Kafanıza göre % 40'ın altında kimse araç alamaz, falan filan bu ıvır zıvır işleri bırakın, yardımcı olmaya çalışın. İnsan olduğunuz anlaşılsın. Tabi o duygunuz varsa

Üye
    yasin Avatarı

Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    01:39
    Yaşadığı Yer
    NİĞDE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim ağzına sağlık benden çok yaşayacan aynı şeyleri ben yazacaktım. Ulan arkadaş 1 araba alalım dedik 2 haftadır perişan ettiler maliyesi bi dert tse si bi dert zaten bu pis işler yüzünden ekstra 3 milyar param gitti. Inanın hiç biri bu işin kurallarını bilmiyor

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Dün yaşadım birebir raporumda nasıl bir tertibat kullanmam gerektiği yazan raporumu ortopedik engel teşkil ettiği için ortopedik engel kısmı işaretlendiği halde raporumu işleme koymadılar hangi yasaya göre raporumu kabul etmediniz diye sorduğumda ben değil yasa kabul etmiyor diyorlar bende bir dilekçe ile hangi yasal dayanağa göre raporumu kabul etmediklerini yazılı bir şekilde bana bildirmelerini ilettim eklerede özel tertibatlı otomobil yazan h sınıfı ehliyet fotokopisini ve sağlık kurulundan aldığım gaz fren tertibatı ele aktarılmış otomatik vitesli araç kullanır raporumun fotokopisini ekleyerek evrak kayıttan sonra bölüm amirlerine götürdüm okudu yalan dolan herkes bende ne yapacağımı şaşırdım diyor sen görevini yap dedim yorum yapma benim dıştan bişeyim gözükmüyor olabilir ama ayaklarımda his kayıplarm kasılmalarım mevcut bunu sana nasıl ifade edeyim doktor rapora yazmış sen mr makinesimisin emg cihazımısın dedim sustu memurunda ismini yazdığım için dilekçemde renkleri attı ötv istisnasındaki mevzuatı sabahtan beri okudum defalarca bilmeme rağmen eksik birşeymi var benmi kaçırıyorum diye maalesef işgüzarlar maliye memurluğu yerine doktorluk hekimliğe soyunmuşlar baya bir cebelleştik bakalım hangi yasaya göre cevap yazacaklar cevap verebileceklermi