Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yigit105 Avatarı

Son Giriş
    19.02-2016
    Saat
    13:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Defalarca söylememe rağmen babam annem için rapor alınırken araba almak için kullanacağımız söylememiş %87 rapor vermişler. Bunu %90 yapmak için tekrar başvurmak mümkün mü?

Teşekkürler.

Üye
    Martuc Avatarı

Son Giriş
    25.08-2013
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba, bugun tekrar hastaneye gıttık ve kayıt olunan yere daha once muayene oldugumuz 2 poliklinikin dısında 2 yenı polıklinik için kayıt yaptırdık. Bırı %62 dıgerı de %40 verdı. İstediğimizi almış olduk. 15 gun sonrada saglık kuruluna gırıcez. Yardımlarınız ıcın cok tesekkurler

Üye
    yigit105 Avatarı

Son Giriş
    19.02-2016
    Saat
    13:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben tam olarak nasıl yaptığınız anlayamadım.

Anneme görme sistemi % 28, ürogenital sistem % 10 ve sinir sistemi % 80 olarak vermişler.% 87 ve ağır özürlü ibareli rapor.Sürekli diyor bir de. Fizik tedavi alanında yardımsız ayağa kalkamıyor kas gücü kaybı 3/5 diyor ama karşısında bir oran yok. Burada da oran olmalı mıydı diye düşünüyorum. Yoksa MS kaynaklı diye sinir sistemi kısmındaki % 80'e dahil mi düşünülmeli. Kemik erimesinden ameliyat da olmuştu ama kas iskelet sisteminde bir şey yazmıyor. Ne yapmalıyız acaba oranı yükseltmek için?

Teşekkürler.

Üye
    Martuc Avatarı

Son Giriş
    25.08-2013
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba, sızın 80,28 ve 10 un sonucu olarak 87 cıkmıs. Anladıgım kadarıyla saglık kurulu kesın raporuda vermıs. Benım ıse saglık kuruluna daha cıkmadan ek olarak farklı polıklınıklere kayıt yaptırıp muayene yaptırdım. Oran boylelıkle yukseldı. Bakalım saglık kurulu raporu nasıl verecek?Sız yenı rapor ıcın ne yapabılırsınız bılmıyorum. Yol gosterecek bırı olur mutlaka

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12