Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erdalll Avatarı

Gerçek Adı
    erdal varlı
    Son Giriş
    30.04-2013
    Saat
    14:02
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar bi araç almaya karar verdik ve aracı %90 özürlü bi akrabamızın üzerine almayı düşünüyorum baya araştırdım fakat istediğim cevapları net bir şekilde bulamadım.Şimdi sizden ricam sorularıma cevap vermeniz.Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler..

1.) Araç : Clio Joy 1.2 Fiyatı 31.650 ÖTV'siz = 22.600 Bayinin bana çıkardığı fiyat bu sizce doğru mu?

2.) Araçı benim teyzemin eşinin üzerine alacağım. Ben ve ailemden biri kullanıcak bi sorun olucak mı? Bayiinin söylediğine göre artık 1.dereceden yada 3.dereceden olması şart değil kaldırıldı dedi...

Sorularım bunlar....

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:43
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    197
    Verilen Beğeniler
    86

Üye
    fero Avatarı

Son Giriş
    25.06-2015
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kelebek bence %90 ve uzeri engelli kisi adina alinan araci herkes kullanamaz!!!
    Mesela bahsi gecen araci,%40 engeli olan baska bir kisi kullanabilirmi? Kullanamaz tabiki...Keske kanunen kullanabilse!!! Yani bu arabayi herkes kullaniyor
    ama bir baska engelli kullanamiyor!!! Oysa pratik bir tertibat konur ve o tertibatla kullanabilmelidir...Sonrada engeli olmayan kisi kullandigi zamanda, tek bir hareketle tertibat kaldirilir ve bu sefer de hicbir engeli olmayan kisinin kullanabilecegi orijinal durumuna getirilir arac...Misal veriyorum: Gaz pedali solda kullanan engelliler icin son derece pratik tertibatlar var..Tek bir hareketle katlandiginda paspasin altinda kaliyor..Yani iptal oluyor nerdeyse...Bilmem bana katilirmisiniz?