Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aykutzilif Avatarı

Son Giriş
    02.05-2013
    Saat
    13:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba amcam yurtdışından araba getirmek istiyor h sınıfı ehliyeti var. araç için yaş sınırı nedir acaba ? bir yerde 5 yazıyor başka bir tarafta 3 yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

ve son olarak bir şey sormak istiyorum gümrük te vergi falan ödüyormuyuz ? amcamın h sınıfı ehliyeti var ve raporda araç kullanabilir yazıyor rapor durumuda % 40 ın üstünde diye biliyorum

Üye
    redkit Avatarı

Gerçek Adı
    MK
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Denizli-Merkez
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Ben 3 yaşını geçmeyecek 1.6 tüm araçlar getiriliyor diye biliyorum. Bir de sanırım ordan alınanlarda satma işlemi 10 YAŞINDAN SONRA yanlış hatırlamıyorsam. Durumu nedir bilmem ama bence burdan ötv'siz sıfır araba alırsa daha iyi olur..

Üye
    aykutzilif Avatarı

Son Giriş
    02.05-2013
    Saat
    13:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

satması falan önemli değil hocam büyük ihtimal ömürlük kullanıcak zaten arabayı. birde gümrük vergisi ödüyormuyuz acaba araç için cevabınız için teşekkürler bu arada

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Muafiyet, gümrük vergisi, ÖTV ve KDV’yi kapsamaktadır.: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...er-burada.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...