Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    koray16 Avatarı

Gerçek Adı
    koray
    Son Giriş
    06.09-2013
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb arkadaşlar siteye yeni uye oldum nereye yazıcamı bilemedim bi konuda yardımcı olurmusunuz

2007 yılında trafik kazası sonucu sağ ayamı kaybettim .sağ diz üstü protez kullanıyorum.
    trafik kazası geçirmeden önce b sınıfı ehliyetim vardı iptal oldu. hastaneden h sınıfı özel elle kumandalı araç kullanılabilir diye rapor aldım. 2010 yılında sürücü kursuna yazılıp daha oncedende ehliyetim oldu için sadece direksiyon sınavına tabi tuttular. sürücü dosyamı kurstan aldım özel sebeplerden dolayı ehliyetimi almaya gidemedim.
    2013 yılında trafik müdürlüne raporumla sürücü dosyamla giitim ehliyetimi vermediler emniyet müdürlünde 1 seneyi evraklar geçmişse vermediklerini sölediler yeniden rapor almam gerekiyomuş
    fakat raporumda süresiz rapor diyor

ne yapablirim bilgisi

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:03
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    194
    Verilen Beğeniler
    84

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Maalesef yapacağınız birşey yok. Ehliyetinizi 1 yıl içerisinde almamışsanız süresizde olsa yeni rapor almalısınız.