Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    EMOS_80 Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    09:44
    Yaşadığı Yer
    OSMANİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selamlar ben de merak ettiğim bir konuyu öğrenmek istiyorum yardımcı olucağınızı umarak bu konuda epey bir bilgi sahibisiniz sanırım takip ettiğim kadarıyla....

benim raporumda özel tertibatsız otomatik vitesli araç kullanabilir ibaresi yazıyor fakat ehliyetimi çook daha önce almıştım orda da kullandığı cihazlar kısmında özel tertibatlı otomobil ibaresi var...bu bir çelişki- sorun yaratırmı otomatik vitesli araba alıp kullandığım zaman..şimdiden teşekkür ederim...

Üye
    MUHENDIS Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    GÖNLÜM ADANA DA KALDI.
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    3

sanıırım sol bacagın sakat.sol bacak sakat ise otomotik viteste zaten aparata gerek yok

sen otomotik vitese tertibat yaptıracaksın.engellini söyle net cevap vereyim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu çelişkiyi gidermeniz lazım. Hareket kısıtlılığınız hangi uzvunuzda?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...