Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    enesigneci Avatarı

Son Giriş
    22.06-2017
    Saat
    15:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar;
    H Sınıfı ehliyet almak için izlenmesi gereken prosedür nasıldır? Sol spastik hemiparezi hastasıyım.Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    956
    Verilen Beğeniler
    1.250

Rapor alıp sürücü kursuna yazılacaksınız. Bu kadar
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    enesigneci Avatarı

Son Giriş
    22.06-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler bugün İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Osmaniye Polikliniği'ne başvurdum.Sağlık Kurulu Şefi raporu vermeyeceklerini,verirlerse de çok uğraştıracaklarını söyledi.Beni Şişli Etfal Hastanesi'ne yönlendirdi.Oraya telefon ettim ikamet adresimi söyleyince Haseki'den alabilirsiniz dedi.Böyle birşey var mı?İkamet ettiğim yere göre mi gitmem gerekiyor? Vereceğiniz cevap ve ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    956
    Verilen Beğeniler
    1.250

Başından savmış... Hangi hastaneden isterseniz alabilirsiniz. İkamet ile hiç bir ilgisi yok. İncirli'deki Sadi Konuk hastanesine gidebilirsin...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    enesigneci Avatarı

Son Giriş
    22.06-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kolaylıkla alabileceğim bir hastane arıyorum açıkçası.Yani bir hafta içinde alabilirsem çok güzel olur;çünkü bir hafta boşluğum var sadece.Teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    956
    Verilen Beğeniler
    1.250

Ben sadi konuk'tan bir günde almıştım...

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Sadi Konuk'tan 2 günde alabilirsin. 200-220 TL ücret alıyorlar hazırlıklı git.
    HasekiDen geçen sene randevu aldım tam 6,5 ay sonrasına verdiler boşuna uğraşma. Neredeyse yarım yıl geçti hala randevuyu bekliyorum.

Üye
    KRAL Avatarı

Gerçek Adı
    KaDiR
    Son Giriş
    27.09-2016
    Saat
    01:36
    Yaşadığı Yer
    İsTaNBuL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sadi Konuk neden ücret talep ediyor peki ?