Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murattotoglu Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    14:26
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaslar ben site ye yeni üye oldum bi konu hakkın da yardımınızı istiyorum.

ben % 50 sağ koldan (sağ parmaklarda fonksiyon kaybı) özürlüyüm. 2009 yılında kastamonu devlet hastanesine h sınıfı ehliyet ve donanımlı arac almak için müracat ettiğimde bana gecersiz rapor verdiler.
    aynı olay 2012 aralık ayında da ankara numune hastanesinde oldu

bu raporlara hiç itiraz etmedim ne yapmam hangi yolu izlemem lazım.

TESEKKURLER

Üye
    Aziz Özdemir Avatarı

Gerçek Adı
    Aziz
    Son Giriş
    07.03-2014
    Saat
    14:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun bende sağ koldan parmaklardan eksiğim var h sınıfı ehliyet alamayacağız mı o zaman

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    185
    Verilen Beğeniler
    82

Alabilirsiniz arkadaşlar özel donanımlı araç kullanır, h sınıfı ehliyet alır raporuyla.. yetkili hastaneler 'e rapor almak istediğinize dair başvurunuzu yapın. Sistemde daha önceki başvurularınız görünürse itiraz hakkınızı kullanırsınız. Yeni rapor almanızda bir engel yoksa yeniden başvuru yapın ki itiraz etmeden evvel, çünkü itiraz sonucu verilecek rapor için artık tek yol mahkeme olur.
    http://www.engelliler.biz/forum/ozel...kullanimi.html

cGKJw - Sağ parmaklarda fonksiyon kaybım var. H sınıfı sürücü raporu verilmiyor!?

Üye
    murattotoglu Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    14:26
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrb kelebek iki. Gun once kastamonu devlet hastanesinde yetkiliyle konustum sag kol engelliye kesinlikle gecerli rapor vermeyeceklerini soyledi gerekce olarakta direksiyonu saglikli olarak tutulmamasi dediler .y ukaridaki ornek gibi bursaya gitsem oradan alabilirmiyim . Ilginize TESEKKURLER

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sana o yanıtı veren doktora sor bakalım, araç kullanırken sağ elini direksiyondan hiç çekmiyor mu! Saygısızlık, başka bir şey değil! Örnek raporları alıp başhekime çıkın derim: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...cin-rapor.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...