Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    s3mp4t1c Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    13.07-2017
    Saat
    22:36
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese Sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum , Bir sorum olacaktı , Teyzemın oglu adına engelli araç almak istiyoruz ,% 100 e yakın özürlü raporu var zihinsel ve bendensel özürlü
    1-) Bu aracı kaç kişi kullanabilir ? ( Ben Kuzeni mesala ? )
    2-)Ne gibi işlemler yapmamız gerekiyor ?
    3-) Başka birinin sorusu çocukları bakım evinde kalan biride bu ötv ile araç almaktan yararlanabiliyormu ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

1- İstisnasız herkes kullanabilir

2- Mahkemeden vasi kararı ve ardından da araç alım izni çıkartmanız gerek. Daha sonra aracı -rapor sahibi kişi adına olacak şekilde- satın alabilirsiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    BAB-I ALİ Avatarı

Son Giriş
    06.05-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki araç alım iznini nerden çıkarabiliriz?

ayrıca mahkemeden vasi kararı nasıl çıkarılıyor?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    s3mp4t1c Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    13.07-2017
    Saat
    22:36
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelık aradan gecen 2 yıl ardında tekrar merhabalar , 2 yıl once aldıgım engellı aracımızı forumda da paylastım 5 ay ıcınde gerı sattım ama cok cok cok uzun asamalar sonucu ve baya maddi zararlar sonucu ( 20 bin t l zarar ) sattım. Şimdiki sorum ise Kuzenımgile engelli aracı almak istiyoruz ama arac alım ıslemlerını hatırlayamıyorum forumda cok karmakarısık madde halınde kısaca yazabilecek bir arkadas var mı ?
    Tesekkürler...

Not: Raporumuzu aldık , Sıradaki işlemler ?
    1-) Sulh Hukuk mahkemesine basvurmak Vasi ataması icin ?
    2-) ÖTV indirimli arac almak icin de yeniden basvurmak ?

Üye
    yunus.emre Avatarı

Son Giriş
    20.04-2017
    Saat
    12:10
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    akli yetileri yerinde ve imza atmasında bir sakınca yoksa aldıgınız raporla bayi yolunu tutabilirsiniz şayet başka türlü ise önce sulh hukuk tan vasi kararı ardından yine aynı mahkemeden hakim izni almalısınızki hakim izni nin bir garantisi yok vercek diye biz e verdi izni başka arkadaşlar ise alamadı izni