Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Liljan Avatarı

Gerçek Adı
    Liljan
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    HADİ BAKALIM

Üye
    özgür kız Avatarı

Gerçek Adı
    özgür kız
    Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    17:39
    Yaşadığı Yer
    amsterdam :)
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

H sınıf ehliyet ve ötvden faydalanmak için sağlık raporu çıkarttım.önceki raporum %59 olmasına rağmen %24'e indilirildi ve rahatsızlıklarım eksik yazıldı.doktorlar o kadar aksiydi ki eski raporum dilekçe ekinde olmasına rağmen ve bakmaları için direttiğim halde o raporuma bakmadılar.ve şimdi bazı illerin vergi daireleri ötvden faydalanabileceğimi söylerken bazıları reddediyor.raporuma itiraz etmek istemiyorum.çünkü o doktorlarla bir daha muhattap olmak istemiyorum.başka hastaneden tekrar aynı amaç için rapor çıkartabilir miyim? iki rapor arasından belli bir süre geçmesi gerekiyor mu tekrar rapora başvurabilmem için? yada illaki itiraz mı etmem gerekiyor benim o rapora????

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:19
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    191
    Verilen Beğeniler
    82

Sistemde daha önceki başvurularınız görünürse itiraz hakkınızı kullanırsınız. Önce başka bir hastaneye yeniden başvuru yapın ki itiraz etmeden evvel yeni rapor almanızda bir engel olup olmadığı çıkar yoksa alırsınız, çünkü itiraz sonucu verilecek rapor için artık tek yol mahkeme olur. Total kalça protezi olduğunu söylemişsiniz, Burada belirleyici olan şey rapordaki ve ehliyetteki ibaredir. Eğer bacaklarınızdan birini dahi kullanmakta zorluk yaşıyorsanız ve doktor buna dair bir değerlendirme yaparsa, evet, ehliyet de vergi avantajlı araç da alabilirsiniz: Kimler araç alımında vergi avantajından yararlanabilir sorusunun cevabı burada

Üye
    özgür kız Avatarı

Gerçek Adı
    özgür kız
    Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    17:39
    Yaşadığı Yer
    amsterdam :)
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkürler

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123