Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar ozellikle büyükşehirlerde yaşadığımız bu otopark sorunu günden güne artıyor benim size sormak istedigim konu ozel bir işletme tarafından işletin bir otoparka engelli plakalı aracımla girdigimde ücret ödemeliyim yoksa ücretsizmidir.bunun bir yasal düzenlemesi varmıdır yokmudur yoksa işletmeye göre insiyatifemi bağlıdır işletme ister ücret alır isterse almazmı..geçen gün yaşadıgım olay hacettepe hastanesi yerleşkesi içinde bir engelli plakalı aracımı çektim ücret alındı engelli aracı oldugumu söylememe ragmen ozel otopark oldugunu ücret vermemin şart oldugu söylendi ozel ve kamuya ait otoparklarda bu engelli otopark uygulaması nasıldır hepinize tesekurler.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

özelde ücretsiz olmaz, bırak özeli kamuda bile ücretsiz park yeri zor buluyorsun, belediyeye ait otopark bile para alıyor, sen özel ücretsizmi diye soruyorsun.izmirde belediyeye ait otoparklar yarı fiatını alıyorlar.

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben kırıkkalede herkeze 5 dakika müsade edilen bir yerde 2 saat kadar ücretsiz kalabiliyorum engelli aracı dediğim zamn kimi en az bi saat süre veriyorlar bana.