Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar, bu başlığa yanlış bir bilgi yazmıştım; sildim.

Unutmuşum...

Eskiden 87,03 kapsamı dışında kalan araçlar sıralanırken, "jeep hariç" diyordu. Fakat 2005 yılında bu ibare çıkartıldı. O tarihten bu yana 1600 cc motor hacmini geçmeyen jipler de ötv'siz olarak alınabiliyor.

(2) Sayılı Cetvel
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ERK103 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:53
    Yaşadığı Yer
    ORDU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fevzieryilmaz
    ben vekil sürücüsü tayiniyle aldım kardeşlerim beni gezdiriyor ama %40 üstü raporlada alabilirsin QUASHAİ nin otomatik viteslisi 2000cc modelinde var raporu çok zor aldım ilk gittiğimde bana %60 rapor verdiler baya sağlammışım moral buldum ikinci gidişimde bi hayli uğraştım türkiye klasiği gerçekleşti %90 rapor aldım rapor başvurusunu yaparken ötv indirimi için rapor alacağını özellikle ısrarla söyle memurlarda el alışkanlığı olmuş 2022 raporu hazırlıyorlar bayi bayi gez en iyi fiyatı verene git çünkü başıma geldi bulunduğum ilin bayisine gittim bana QUASHAİ 1.5 tecna modeline 52000 tl den 42000 tl ye indirim yaptı komşu ile gittim aynı arabayı 38000 ytl dedi arabayı alacaksan blöf yap aksesuarıyla vermessen almam de paşa paşa aksesuarınıda veriyorlar

Üye
    fevzieryilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    CADILLAC_MAN
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    69
    Verilen Beğeniler
    31

verdiginiz bilgiler icin tesekkür ederim...... gercekden bu sitede her gecen gün yeni seyler ögreniyorum. site yöneticilerinin gercekden eline saglik onlara da bol bol tesekkürler.........

Üye
    Murat26 Avatarı

Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    19:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet arkadaşlar bende yurt içinden kızıma araba alacaktım pejo 307 stw dizel aracın fiyatını bana 23.000 tl dediler. Aradan bir hafta sonra arkadaşım ayni arabayı 20.500 tl aldı. Iyi araştırın.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12