Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 33 mesajın 31-33 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    qunes Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar hakkımda hayırlı olsun. % 55 Genel Özürlü Kategorisinde H Sınıfı Ehliyet alabiliyorum. Emniyette de sorun çıkmadı. Ama dediler ki araç kendi üzerine kayıtlı olmalı.

Sürücü Kursu için Hazırlanmış Raporda H Sınıfı Alabilir yazmaktadir. (Hiçbir emare yok ise tüm otomobilleri kullanabilir demektir)

1. Baba,Anne veya eş üzerine kayıtlı bir aracı kendi üzerime alabilir miyim? Alırsam MTV den muafiyet kazanir miyim? (Emniyette dediler ki o zaman araci senin üzerine alsinlar demişlerdi. sanırım doğru? mu..

2. Hiçbirşeyden faydalanamıyorsam H Sınıfı sertifikamı aldığım sürücü kursuna dilekçe verip iptal ettirip B Sınıfına çevirttirebilir miyim? Veya başka kursa gidersem sertifika halindeki sertifamı iptal ettirip b sınıfına çevirirler mi?

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:44
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

güneş
    dostum sana o kadar cevap yazdım ama anlamamakta ısrar ediyorsun.
    bir kez daha sorularına cevap vereyim
    1-anne, baba, eş üzerine olan aracı kendi üzerine alabilirsin, ama MTV den muaf olamazsın.
    2- evet hiç bir şeyden faydalanamıyorsun, H sınıfı sertifikanı dilekçe verip iptal ettiremezsin, tekrar heyete girip B sınıfı ehliyet alabilir diye rapor alman lazım ve tekrar sürücü kursuna kayıt olup sınavı geçerek sertifika alacaksın.

Üye
    qunes Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kazazede;

özür dilerim ama sürücü kursu dilekçe yaz gönderelim dedi.. ayrica heyetin kurbani oldum. iç hastalik var diye h sınıfı mı verilir. gözlerde,ortopedik vs. engelim yok.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123