Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kenan06 Avatarı

Gerçek Adı
    Kenan
    Son Giriş
    19.10-2012
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hayal değil ancak belli bir süre sabredecez arkadaşlar. Umuyorum ki çok güzel olacak. İşin halen takibindeyim . İnşallah Olumlu olduğunda hepinize müjdeli haberi verecem.

Ancak şunuda gözardı etmememiz lazım. eğerki bu önemli konu resmileştirilirse büyük bir ihtimal yine belli sınırlamalar getirirler diye düşünüyorum. tutupta 3000 CC yada daha üzeri motorlu araçlara "1000 euro fark ver. git 3000-4000 CC motorlu araç al" demezler. Ama varsın 2000 motorlu araç olsun. değilmi yani
    Saygılar.

Üye
    birkul Avatarı

Son Giriş
    11.12-2012
    Saat
    09:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yav 3000 motor istemiyorum zaten ama bazı arabalar var 1.8 1.9 2000 motor güzel seçenekli uygunda ama motor gücünden dolayı alamıyoruz. bu kötü oluyor. birde zaamnla zaten 1600 cc de avrupadan getirtmeye kalksan bualamzsın heralde şimdi bile çok seçenek yok 2000 model üstünde onun inçi esnetmeleri güzel olur biraz.

Üye
    öztürkmen Avatarı

Gerçek Adı
    AHMET
    Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/Keçiören
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Ben sınırlamaya tamamen karşıyım, serbes olsa ilk 1600 üstü araç getiren bin olurdum, ama işim icabı birkaç tane bu konuyu suistimal edenler olduğunu gördüm. Öyle olaylar olmuştu ki arac ithalini ticari faaliyete dönüştürenler oldu. Bu sınırı kötü niyete kullananlar bile oldu. AMA EN AZINDAN 2000 BARİ OLMASI HATTA KDV NİN DE KALKMASI GEREKTİĞİ KANATİNDEYİM. ÇÜNKÜ YURT DIŞI ARAÇ İTHALİNDE KDV DEN İÇERİDE ÖTV VE MTV DEN MUAFIZ. BUNUN İÇİN ÇALIŞMALARDA GEÇ KALINDIĞI KANATİNDEYİM. AĞLAMAYANA MEME VERİLMEZ

Üye
    Hasanhaydaraksu Avatarı

Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    18:05
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ford Galaxy - Volkswagen Sharan - Renault Espace - Chrysler Voyager - Opel Zafira+Sintra 1900cc ve Üstü Bu Araç'lar...

Değerli Arkadaş'lar Benim Hayalimde Hep Bu Tür 7 Koltuklu Araçlar Var,Keşke Bunlara izin Verseler,Engelli Derneklerimiz Başbakan'lığa,Maliye Bakanlığı'na,Gümrük Müdürlüğü'ne Ve Konuyla ilgili Diğer Kurumlara Mail Atsa,ilgilenseler,Uğraşsalar Yeni Bir Düzenlemeyle Katı Kurallar Koysunlar Belki Sonuç Çıkar Ama Derneklerimizde iş Yok,Ben Mail Atacağım Konuyla ilgili Ama Dalga Geçerler Diye Açıkçası Korkuyorum,Derneklerimiz Toplu imzayla El Birliğiyle Bu işlemi Yapsalar Daha iyi Olur Kanaatindeyim,Mesela Özürlüler idaresi Başkanlığı Adına Reyhan Hanım Bu Konuya El Atsa Gerçekten Çok Sevinirim,Oturan Boğa Bülent Abi Siz Reyhan Hanıma Bu Konuyu Açabilirmisiniz...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12