Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yalnız1984 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    14.12-2012
    Saat
    00:25
    Yaşadığı Yer
    elazıg
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben askeri hastaneden çürük raporu aldım şimdi devlet hastanesındede almaya çalışıyorum. benim sorum şu devlet hastanesınden alacagım özürlü raporu % 40 civarında b+a2 ehlıyet almak istiyorum bu özürlü raporunun b+a2 ehlıyeti almamı engeller mi bu arada solgöz travmatık katarakt teşhisi verilmişti askeri hastaneden

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:11
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    197
    Verilen Beğeniler
    87

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hayır ne raporunuzun olması nede sol gözünüzdeki engeliniz B + A2 almanıza engel değil.. Ancak araç alımında vergiden muaf olamazsınız..

Bulunduğunuz ilin sağlık kurulu raporu vermeye yetkili hastanelerinden birine B+A2 ehliyet almak istediğinize dair başvuru yapabilirsiniz: Özürlü Sağlık Kurulu Raporu Vermeye Yetkili Hastaneler ve Hakem Hastaneleri

Ek bilgi: Tüm hakların değerlendirildiği tek bir sağlık raporu almak için dilekçe

Yararlanabileceğiniz diğer haklar: Özürlülerin yararlanabileceği haklar ve haklarıyla ilgili site rehberi