Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ayşe can Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe can
    Son Giriş
    09.06-2016
    Saat
    10:58
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    08.11.2012 tarihinde bir arkadaşımın misafirlerini sabiha gökçen havalimanına bırakacaktım misafirleri yabancı uyrukluydu onları otellerınden aldım yola çıktım boğaz köprüsü girişinde rutin kontrol yaptıklarını söyleyen sivil memurlar evraklarımı istediler ben kendilerine verdim daha sonra araçtakilerin kim olduğunu sordular bende misafirlerim olduğunu ve sabiha gökçen hava limanını bırakacağımı söyledim daha sonra beni araçtan indirerek misafirlerime bir şeyler soracağını söylediler daha sonra
    misafirleri araçtan indirdiler ve bir ticari araca bindirerek gönderdiler kendilerine neler olduğunu sorduğumda sizi biraz bekleteceğiz dediler ben bir anlam veremedim daha sonra bana aracınıza binin ve bizi takip edin dediler bende aynen öyle yaptım ve beni bir oto parka çekerek aracınızı 60 gün süre ile bağladık ayabancı uyruklu yolcu taşıyorsunuz sizi ek.2-3 cezası ile 1950tl ceza ve 60 süre ile aracınız bağlandı dediler neler olduğuna bir anlam veremedim daha sonra oradan ayrıldım ve ek.2-3 cezasının korsan taşımacılık tan bağlanmışım bir anlam veremedim araştırdım ve bu gün hemen iki dava açtım şimdi sonucunu bekliyorum siz siz olun yabancı uyruklu misafir getirmeyin veya böyle bir durumla karşılaşan varmı merak ediyorum şaka gibi ya hala şoktayım biri beni bilgilendirsin

Üye
    aynurrr Avatarı

Gerçek Adı
    Aynur
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Çok İlginc İlk Defa Böyle Birşey Duyuyorum .Bu İşlem Korsan Taksicilere Yapılıyor.Siz Böyle Bir Şey Yaptınızmı Daha Öncesinden

Üye
    ayşe can Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe can
    Son Giriş
    09.06-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayır bende buna anlam veremedim mahkeme sonucunu beklemek zorundayım merak ediyorum

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sadece yabancı yolcu taşımakla ilgili değil bu uygulama yerlide olsa polis korsan taksiler için
    bu şekilde hareket ediyor.

Geçenlerde bir akrabamı 20 km takip etmişler arkada eşi ve torunu varmış durdurup araştırma yapmışlar.
    Korsan taksicilik yapmanızdan şüphelendik demişler durum aydınlanınca da bırakmışlar.

Muhtemelen sizi de bir yerlerden takip etmişlerdir.

Üye
    ayşe can Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe can
    Son Giriş
    09.06-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sanmıyorum çünki her kezi çeviriyorlardı ben şunu anlayamadım insan eyer öyle bir şeyden şüpheliniyorsa aracın içindeki insanlara sormaları lazım değilmi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Evet, ben de konunun Ferit abinin dediği çerçevede olduğunu düşünüyorum. Bu konuda yapacak bir şey yok sanırım.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    pronet Avatarı

Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    12:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet korsan taksi olayı. benzer şey bir çok kişinin başına geliyor.