Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ALİ57 Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    14:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar .az önce postacı geldi park cezası kezilmiş bana72 TL.
    Sorun şurda . hava limanı iç hatlar kısmına arbamı parkettim . hemde polis kaminin az ilersine orda polis yoktu .Misafirimi iceriye geçirdim cıktım polis gelmiş arabamıçekiciye yüklemişti. Sen ne yapıyorsun diye kızdım acıkcası oda buraya parketmek yazak dedi .bende ona sen gözlerinden sorunun mu var dedim arabamdadışarıdanbakınca gözüken park belgem var 15 dakka bıraka biliyorum hemde yolukesinlikle sıkıntı yartacak bir yerde değil dedim . o’da bana doğa et özrlüsündedi ve arbamı indirdi. Ve gitti . şimdikse ceza geldi . ben bu durumda neyapmalıyım? Bu arda benim konuştuhum kişi cekiçi şöförüydü yanında polis yoktu.

Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Bak arkadaş şu işe dua et özürlüsün he.. Alah birgün fırsat verecek Ali onu iyice döversin orada.. İnşallah
    Neden Şu plakadaki engeli işareti kaldırttılar ki .. istege baglı olsaydı nebileyim yine yaramadı bize..

Üye
    ALİ57 Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    14:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

vallaha doğru diyorsun kardeş. zaten orda cekicinin tavrına gıcık kapmıştım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Valiliğe gidip iptal ettirmek için başvuru yapmayı deneyin. Eğer oraya başvuru için zaman geçmişse, sulh ceza mahkemesine başvurmak lazım.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...