Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mert Engin Avatarı

Son Giriş
    02.11-2012
    Saat
    20:21
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamın Aleyküm Arkadaşlar ,
    Bugun B sınıfı için Devlet hastahanesine başvurdum , doğuştan sol elimde sadece başparmağım vardı , ufak yaşımda ilerde bazı cisimleri kavrayayım ve tutayım diye ayağımdan alınan parmak yüzük parmağı yerine takıldı , allah şükür cisimleri tutabilir haldeyim hatta motor bile kullanıyorum ama gelde bunu devlet hastahanesinde ki doktora anlat. Bugun gittim sadece 10 saniye baktı sen H sınıfı alabilirsin dedi benim moralim bozuldu birşey diyemedim tamam dedim ... Şimdi büyük ihtimal H ehliyeti alacağım malum araba fiyatları çok pahalı hele otomatik araçlar benim merak ettiğim , elim yüzünden ÖTV'siz araç alabilirmiyim mümkün mu acaba ? Sonuçta bu doğuştan gelen birşey bende manuel araba kullanmak isterim ama bana H veripte bana ilerde araba alırken indirim yapmazsalar düşüneceğim tek şey ben isteyerek mi böyle doğdum .
    Yardmınız için şimdiden Allah razı olsun herşey gönlünüzce olsun.

Yazımından ötürü kusura bakmayın daha almanyadan geleli az oldu biraz kıt yazmış olabilirim

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:11
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    197
    Verilen Beğeniler
    87

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sol üst ekstremiteden rahatsızlığı olanlar araç alımında ÖTV'den muaf olamazlar maalesef..

http://www.engelliler.biz/forum/ozel...bi-burada.html