TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 94 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:40
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    620
    Verilen Beğeniler
    280

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Nurtan Balık kadını ile ilgili bir güzel yorum daha duydum, mutlu oldum

Üye
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1.476
    Verilen Beğeniler
    1.021
    Blog Mesajları
    9

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Nurtan Mesajı Gör
    Erkekler de Akrep, koç, ikizler, yay burcu gördüğünüz yerde kaçın hayatı alt üst etmelerinde üstüne yok.
    Biz ölek mi?

Üye
    Nurtan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    1.866
    Verilen Beğeniler
    1.349

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OĞUZATAY Mesajı Gör
    Daha nasıl yorumlamamı bekliyorsunuz? Cidden şaşırdım. Zaten özelliklere göre yorum oluyor. Yükselen çok etkili değil. O size öyle geliyor olabilir, belirgin yaştan sonra az buçuk. Yani, herkes sapına kadar güneş burcu. Siz kendi anlaşma durumunuza göre yorumladınız. Astrolojik olarak tutan da var tutmayanda.
    Anlaşma durumumda astrolojide benden yana oda katılıyor.

Üye
    OĞUZATAY Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.100
    Verilen Beğeniler
    482
    Blog Mesajları
    77

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Nurtan Mesajı Gör
    Anlaşma durumumda astrolojide benden yana oda katılıyor.
    Sizin burcunuza göre öyle. @KKELEBEKK Balık kızı zaten efsane. @mac72 Aman abim sen ölme. Yeryüzündeki en iyi akrep erkeği olabilirsin.

Üye
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1.476
    Verilen Beğeniler
    1.021
    Blog Mesajları
    9

Teşekkür ederim @OĞUZATAY

kutup yıldızı
    Misafir Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Tıkanmaz, başka şeyler ekleyeceğim çünkü o raddeye gelince, moderatörle konuşup kalıcı yapmak lazım bunu. Dediğiniz her şeyle beraber, burç uyumlarını da ekleriz. Terazi erkek mi kadın mı?
    Benim yorum kaldı sanırım

Üye
    OĞUZATAY Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.100
    Verilen Beğeniler
    482
    Blog Mesajları
    77

@kutup yıldızı
    Zodyak'ın tartışmasız en çekici kadını. Yüzü ve fiziği güzel olmasa bile o bakışlara dayanacak erkeği analar henüz doğurmadı. Bakışları ile seni kendine mıknatıs gibi çeker. Rüya mı gerçek mi diye düşünürken, ruhuna dokunan sesiyle hayal dünyasından çıkarak, o'na odaklanabilirsin. Bu bayan yalnızlığı hiç sevmez, illa ki çevresinde birileri olacak. Yalnızlık o'nun en zıtlandığı huylardan birisidir. Bir diğer önemli huyu ise bu bayanın çok gerçekçi olmasıdır. O, gerçeklerle var olur ve yaşar. Hayal o'na göre değildir. Nazik, sevecen ve iyimser olsa da zıttına giden birine karşı savaş ilan edecek ve her seferinde insanın aklına çok zor gelen kelimelerle en ağır şekilde karşısındakini ezmeye, üstünlüğünü göstermeye devam edecektir. O'ndan dolayı aranı iyi tut, gazabından yüce Mevlam korusun. Giyim konusunda ise oldukça zevkli ve göz alıcı şeyleri giyer ve lükse düşkünlüğü vardır. Duygusal yapısı bazen karışır ve git gel durumuna gelir. O vakitlerde kendisinden uzak durmakta çok fayda var. Güvenini kazanan ve emin olduğu insanlara kalbindeki tüm dostluğu açar, o da Yay kızı gibidir ha. Sakın iyi niyetini kötüye kullanma, sonra foseptik çukuruna atar seni ha. Muhakkak iyi niyetini ve samimiyetini belli et. O'nu yalnız bırakma ve gelirini yüksek tut. Çünkü bu bayan paraya değer veriyor ve şunu sakın unutma: Dostluk bağları, kendi kuralları çerçevesinde geçerli, ola ki tersine hareket edersen seni hemen siler ve dönüp ardına bakmaz. Rahatlık bu kız da vazgeçilmez, diyelim el ele yürüyorsun; karşıdan bir erkek arkadaşı geliyor: Seni bırakıp, o'na sarılabilir. Zekâsı keskin, çok zor şeyleri başarabilir ve keyfine düşkündür. Bakışları ve tarzı ile çevresine renk katar. O, bir ortama girdiğinde başka yere bakmak pek de mümkün değil; en büyük silahı olan gözleriyle tüm bakışları kendine çeker. Sabırlı karakteri vardır, kolay kolay sinirini belli etmemeye çalışsa da siniri geldiği anda "Tsunami" gibi olur. Aşkı, bulana kadar her zaman arar ve kalbinin kapılarını kapalı tutmaz. Aşkı bulduğunda sevdiğine sadıktır ve sürekli o'nunla zaman geçirmek ve eğlenmek ister. Sevdiklerine ve ailesine karşı cömerttir. Aşk konusunda ise bu kızı tavlamak ayrı bir dert, idare etmek ayrı bir dert. Eyvah! Gözlerine yenildiğim, "gidiyor." Diye çığlık atıyorsun. Dur, sakin ol. Bak, çok paran varsa, o'nu mali yönden rahat ettireceksen, rahatına ve giyimine karışmayacaksan, o'nu kıskanmayacaksan bu iş olur. Sakın unutma; o kız istediği kadar rahat olsun, kalbi ve gönlü senin için çarpıyor. Sadece rahat olmak istiyor, ama duygusal yönden gönlü sen de. Ben kıskancım, dayanamam diyorsan, hiç girişme; ne o gözleri ne de o bakışları unutabilmene imkân yok...
    @TungaTunga Rica ederim kardeşim benim, sen de bendesin. Eyvah aslan kızı, kraliçemiz geldi; @mell Melek Hanım, Türkiye'yi terk ettikten sonra, yorum yapabilir miyim? Şaka bir yana biraz çıkmam gerekiyor, gün içinde inşAllah yapacağım. Şimdilik müsaade.

kutup yıldızı
    Misafir Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Teşekkür ederim.yalnızlıgı sevmez ve para konusu tartışılır.ikisininde tam tersiyim.40 gün evde tek kalsam aramam.paracı parayı araç olarak ihtiyacım kadar olsun yeter hatta olunca dağıtmayı seven bir yanım vardır.o yüzden paragöz insanlar itici gelmiştir hep.

Üye
    OĞUZATAY Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.100
    Verilen Beğeniler
    482
    Blog Mesajları
    77

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: kutup yıldızı Mesajı Gör
    Teşekkür ederim.yalnızlıgı sevmez ve para konusu tartışılır.ikisininde tam tersiyim.40 gün evde tek kalsam aramam.paracı parayı araç olarak ihtiyacım kadar olsun yeter hatta olunca dağıtmayı seven bir yanım vardır.o yüzden paragöz insanlar itici gelmiştir hep.
    Merhaba, yorumlar genel olarak ve gözlemlere dayanarak yapılıyor. Tutmadığı durumda, siz de olduğu gibi nadirattan olabiliyor. Ben de sizin gibi paragöz insanları pek sevmem. Rica ederim.

kutup yıldızı
    Misafir Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Merhaba, yorumlar genel olarak ve gözlemlere dayanarak yapılıyor. Tutmadığı durumda, siz de olduğu gibi nadirattan olabiliyor. Ben de sizin gibi paragöz insanları pek sevmem. Rica ederim.
    Dediğim gibi bazen güneş burcunun özellikleriyle yükselen burcun özellikleride karma oluyor.Ben astroloji yıldızların hareketlerine inanıyorum.fal ile buyu ile karıştırılıyor ama alakası yok bence.

Üye
    OĞUZATAY Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.100
    Verilen Beğeniler
    482
    Blog Mesajları
    77

Dediğim gibi bazen güneş burcunun özellikleriyle yükselen burcun özellikleride karma oluyor.Ben astroloji yıldızların hareketlerine inanıyorum.fal ile buyu ile karıştırılıyor ama alakası yok bence.
    Benim alanım sadece karakter tahlili.

kutup yıldızı
    Misafir Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Benim alanım sadece karakter tahlili.
    Anladım bir anlamda duru görü o zaman.

Üye
    OĞUZATAY Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.100
    Verilen Beğeniler
    482
    Blog Mesajları
    77

Anladım bir anlamda duru görü o zaman.
    Araştırmalar, insanları takip ve mevcut astroloji bilgilerinin toplamı dememiz daha doğru olur. Mesela Koç burcunun bedensel ağır iş sevmediğini takiple öğrendim. Böyle devam eder gider. İlginize teşekkürler.

Üye
    Nurtan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    1.866
    Verilen Beğeniler
    1.349

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mac72 Mesajı Gör
    Biz ölek mi?
    çok yaşayın

Üye
    *Sevgili* Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:51
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1.098
    Verilen Beğeniler
    923

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Melike ablacığım ben karakter yorumuna bakıyorum.
    İyi ama ben karakterimi zaten biliyorum. Ne anladık gelecekten haber yoksa? Olmaz böyle, Küstüm ben, gidiyorum.

Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon