TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 16 / 21 İlkİlk ... 6121314151617181920 ... SonSon
Toplam 301 mesajın 226-240 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    _DELAL_ Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    344
    Verilen Beğeniler
    118
    Blog Mesajları
    22

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    evet ısırganlı

Üye
    (ben) Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karaman
    Alınan Beğeniler
    498
    Verilen Beğeniler
    41

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: _DELAL_ Mesajı Gör
    ahahaha ya ısırgandan çok güzel börek olur.dimi doğaevrim
    user offline - Haydi çek bir fotoğraf.
    olur da toplarken insanın elini ısırır

Üye
    OĞUZATAY Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    993
    Verilen Beğeniler
    406
    Blog Mesajları
    67

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: AlternanSS Mesajı Gör
    doğrudur reis...kendimi eski formumda görmüyorum çökmüş bitmiş vaziyetteyim valla...görenler eski resimlerimle bu halimi ne idin ne oldun diyorlar before after diyorlar...kendimde hissediyorum zaten eskisi gibi olmadıgımı...
    Psikolojinin çok bozuk olduğunun farkındayım. Günlerdir karamsarsın. Seni ne bu hale getirdi; bilemiyorum. Benlik bir durum varsa özelden yaz. Yardımcı olurum. Hayatta hiçbir şeyi çok kafaya takma. Her şey gelir, geçer. İnsan üzüldüğü ile kalır. Unutma kaybettiğinde değil; vazgeçtiğinde yenilirsin. Zafer de hiç yıkılmamak değil; her yıkıldığında yeniden ayağa kalkmayı başarmaktır. Güçlü ol kardeş.

Üye
    AlternanSS Avatarı

Gerçek Adı
    Mete
    Son Giriş
    09.11-2019
    Saat
    13:46
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    4

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OĞUZATAY Mesajı Gör
    Psikolojinin çok bozuk olduğunun farkındayım. Günlerdir karamsarsın. Seni ne bu hale getirdi; bilemiyorum. Benlik bir durum varsa özelden yaz. Yardımcı olurum. Hayatta hiçbir şeyi çok kafaya takma. Her şey gelir, geçer. İnsan üzüldüğü ile kalır. Unutma kaybettiğinde değil; vazgeçtiğinde yenilirsin. Zafer de hiç yıkılmamak değil; her yıkıldığında yeniden ayağa kalkmayı başarmaktır. Güçlü ol kardeş.
    tavsiyelerin için teşekkür günlerdir karamsarsın diyorsun ya aslında bu benim yaşantımın kendisi ben böyle geldim böyle gidiyorum....güçlü olmaya çalışıyorum zaten annem babam üzülmesin diye beni hayata baglıyanlar onlar....benim bu hale gelmemi saglıyanda kaderin ya kendisi yada şans herhangi bir kişi yada kuruluşun üzerine atamıyorum..böyle olması gerekiyordu oldu işte.

Üye
    OĞUZATAY Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    993
    Verilen Beğeniler
    406
    Blog Mesajları
    67

@AlternanSS Sen kendini böyle kabulleniyorsun. İnsan önce kendini düşünüp sonra sevdiklerini düşünmesi gerekir. Elbette ki kaderdir. Ama unutma Bernard Shaw'ın dediği gibi:'Yürüdüğün yolda bir engel yoksa o yol seni hiçbir yere götürmez'. Yoluna çıkan güçlüklere teşekkür et: onlar seni güçlendiriyor. Dayanıklılık veriyor. Hala yaşıyor ve nefes alıyorsun. Demek ki çok güçlüsün. Gücünün farkında değilsin. Önce olumlu bak: gerisi gelir. Karamsar gidersen; karamsarlık devam eder. Önce kendini sev; gücünün farkına var. Hiçbir şey yolunda gitmese de hiçbir şey yolundan etmesin.

Üye
    sleeping beauty Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:52
    Yaşadığı Yer
    yurt disi
    Alınan Beğeniler
    887
    Verilen Beğeniler
    396

@AlternanSS bende cok kilo aldim sigarayi biraktiktan sonra ve bu beni cok degistirdigini dusunuyorum. Bide stress te etkili. 1.5 aydir kilo vermeye calisiyorum zorlu ama 5.5 kg verdim. Daha 10 kg kaldi ve soylenildigi gibi kolay deil kilo vermek. Bunu neden mi anlatiyorum istersen sende basla. Bide dis gorunusunde cok buyuk degisiklik yok aslinda sadece kilo ve sac problemi ve bu ikiside cozulebilcek seyler. Kendine guven inan. Kendi icinde mutlu olmaya calis bi kale insa et. Zaten gulumsediginde yada somurtsan dahi mutluluk gozbebeklerine yuzune yansir. Bence psikolojin bozuk deil okadarda . Bende bipolaraffektive var. Bunlar bize tirs .
    Bizi uzen cevre oluyo . Yanlizlik oluyo iste. Sımsiki hayata baglanmak icin nedenler ara .eminim en cok mutluluk sana yakiscak. Ve mutluluk buyuk seylerde gizli deil.kucuk mutluluklarla yetinirsen buyuk olanlari hazir olcak onune. Eminim suanda oylesin mutlusun. Daha cok mutlu ol en cok en fazla

Üye
    AlternanSS Avatarı

Gerçek Adı
    Mete
    Son Giriş
    09.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    4

@AlternanSS Sen kendini böyle kabulleniyorsun. İnsan önce kendini düşünüp sonra sevdiklerini düşünmesi gerekir. Elbette ki kaderdir. Ama unutma Bernard Shaw'ın dediği gibi:'Yürüdüğün yolda bir engel yoksa o yol seni hiçbir yere götürmez'. Yoluna çıkan güçlüklere teşekkür et: onlar seni güçlendiriyor. Dayanıklılık veriyor. Hala yaşıyor ve nefes alıyorsun. Demek ki çok güçlüsün. Gücünün farkında değilsin. Önce olumlu bak: gerisi gelir. Karamsar gidersen; karamsarlık devam eder. Önce kendini sev; gücünün farkına var. Hiçbir şey yolunda gitmese de hiçbir şey yolundan etmesin.
    bende kitap yazmak istedim senin gibi bir iki insana danıştım...onlar sormadan ben söledim neden yazmak istediğimi kimse çekmesin herşey güzel olsun...mutlu hayatlar olsun diye...kaç kişi okur örnek alırlarmı bunları düşündüm dedimki gerçekleri söylesem kimse beni dinlemez.....aksine düşman kazanırım o yüzden kendim yanlız bir hayatı seçtim ne düşman kazanayım.. ne bir dost şimdi adreslerim birahaneler .... emniyet ..... ve hastaneler oldu bol bol ugrar giderim...sohbet ederim polislerle hastanelere bazen igne vurdururum.... geçiyor günler

Üye
    OĞUZATAY Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    993
    Verilen Beğeniler
    406
    Blog Mesajları
    67

@AlternanSS Yaz sende yardımcı olurum. Elin kalem tutuyorsa mesele yok. Hiçbir şeyi düşünme kardeşim benim. Çok güzel bir düşünce. Güzelce düşüncelerini toparla yaz. Ne biliyorsun dinlemeyeceklerini? Hiçbir şey denenmeden bilinmez. Ne alaka düşman kazanacaksın. Bende kitap yazdım. Düşman mı kazandım: hayır!. Yalnızlık Allah'a mahsustur. İnsan içine çık. Bu hayatını da değiştir ve kendine çeki düzen ver. Her türlü güzellik gelecek. Biz yanındayız. Yeter ki önce sen inan. Kitabını da merak ettim. İçeriği neydi?

Üye
    AlternanSS Avatarı

Gerçek Adı
    Mete
    Son Giriş
    09.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    4

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: sleeping beauty Mesajı Gör
    @AlternanSS bende cok kilo aldim sigarayi biraktiktan sonra ve bu beni cok degistirdigini dusunuyorum. Bide stress te etkili. 1.5 aydir kilo vermeye calisiyorum zorlu ama 5.5 kg verdim. Daha 10 kg kaldi ve soylenildigi gibi kolay deil kilo vermek. Bunu neden mi anlatiyorum istersen sende basla. Bide dis gorunusunde cok buyuk degisiklik yok aslinda sadece kilo ve sac problemi ve bu ikiside cozulebilcek seyler. Kendine guven inan. Kendi icinde mutlu olmaya calis bi kale insa et. Zaten gulumsediginde yada somurtsan dahi mutluluk gozbebeklerine yuzune yansir. Ben psikolojin bozuk deil okadarda . Bende bipolaraffektive var. Bunlar bizi tirs
    Bizi uzen cevre oluyo . Yanlizlik oluyo iste. Sımsiki hayata baglanmak icin nedenler ara .eminim en cok mutluluk sana yakiscak. Ve mutluluk buyuk seylerde gizli deil.kucuk mutluluklarla yetinirsen buyuk olanlari hazir olcak onune. Eminim suanda oylesin mutlusun. Daha cok mutlu ol en cok en fazla
    bende bipolardım şizofreniye kaymısım farkında olmadan en sonunda şizofreni tedavisi görüyorum....ben daha önce 40 kilo verdim 1,5 yılımı aldı kafama koysam veririm biliyorum ama içimden yapmak gelmiyor... daha sonra hepsini geri aldım kilo vermek için normal bir yaşantı olması lazım düzenli uyku en önemli şey ve yiyecekler tabiki düzenli hayat olmadan kilo vermek imkansız neden mi çünkü hormonlar engelliyor.düzenli hormon salgılamıyorsa vücud otomatik kendini korumaya alıp metabolizma engel oluyor...bu halimle kilo verme kaç kere yeltendim gereken herşeyi yaptım ama veremedim 40 kilo vermiş biri iken.... sinir bozulur gece bir bakarsın dehset acıkmışındır çikolata yersin al gitti işte.. aslında sen çikolata yemekle psikolojinin biraz rahatlaması amacıyla yemişindir ama engell engell....

@AlternanSS Yaz sende yardımcı olurum. Elin kalem tutuyorsa mesele yok. Hiçbir şeyi düşünme kardeşim benim. Çok güzel bir düşünce. Güzelce düşüncelerini toparla yaz. Ne biliyorsun dinlemeyeceklerini? Hiçbir şey denenmeden bilinmez. Ne alaka düşman kazanacaksın. Bende kitap yazdım. Düşman mı kazandım: hayır!. Yalnızlık Allah'a mahsustur. İnsan içine çık. Bu hayatını da değiştir ve kendine çeki düzen ver. Her türlü güzellik gelecek. Biz yanındayız. Yeter ki önce sen inan. Kitabını da merak ettim. İçeriği neydi?

anı biyografi düşündüm ben...elimde değişik anılar mevcut yeterince çoocukluk ergenlik ve yetişkinlik gibi
    ben ilkokula gittigim günden beri ilaç kullanıyorum hasta dogmusum acaip şeyler yaşadım gerçekten hızlı yaşadım önemli olan yaşadıklarımdan ne dersi çıkarabilirim onu daha belirleyemedim ama.... kitabın adıda kaçan hayatlar... olabilir.. bir öğretim üyesi olabilirdim üniversitede bir mafyada olabilirdim
    bir hastanede deli olabilirdim.......zengin de olabilirdim herşey olabilirdim herşeeyi yapabilirdim şuan hiçbirşey yapacak gücüm yok ve yanlızım yanlızlığı seçtim... neden birşey olmayı seçmedim biliyor musun abi ? neden bu hayatıyaşıyorum KİMSENİN EMRİ ALTINA GİRMEK İSTEMEDİĞİM İÇİN.... herhangi bir menfaat için çevremdekileri kullanmadım...kendim gibi oldum ama hep hayattan tokat yedim.

Üye
    Evgenia Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    . .
    Alınan Beğeniler
    379
    Verilen Beğeniler
    499

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    [IMG]DO16B1 - Haydi çek bir fotoğraf.[/IMG]

Üye
    AlternanSS Avatarı

Gerçek Adı
    Mete
    Son Giriş
    09.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    4

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Evgenia Mesajı Gör
    [IMG]DO16B1 - Haydi çek bir fotoğraf.[/IMG]
    yapraklar sararmış...sohbar onlarıda vurmuşşş

Üye
    OĞUZATAY Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    993
    Verilen Beğeniler
    406
    Blog Mesajları
    67

@AlternanSS Çok güzel. Anı kitapları iyi gidiyor. Adı da güzel. Şimdi bu şekilde olacaksa 3 bölüme ayırman lazım. Okuyucu genelde geçmişten günümüze seviyor; kitapları. En eskiden en yeniye doğru sıralamak lazım. Kaçırdığın şeylere üzülme. Kısmetinde olan gelir ve bulur. Sana gereken bir süre inziva. İmkanın varsa da kısa bir tatil. Yaşadıklarından çıkarılacak dersleri yaşadığın olaya göre kendin belirleyeceksin. Hayat devam ediyor ve yaşıyorsun. Dürüst olman çok güzel: beğendim. Allah dürüstlükten ayırmasın. Sen kendince doğruyu yap ve vicdanına hesap verme. Gerisi önemli değil.

Üye
    AlternanSS Avatarı

Gerçek Adı
    Mete
    Son Giriş
    09.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    4

JV9k8J - Haydi çek bir fotoğraf.

Üye
    tigér Avatarı

Gerçek Adı
    Askin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:41
    Yaşadığı Yer
    Kuşadası
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    21

2019 11 08 18 56 02 - Haydi çek bir fotoğraf.

Üye
    sleeping beauty Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:52
    Yaşadığı Yer
    yurt disi
    Alınan Beğeniler
    887
    Verilen Beğeniler
    396

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @tigér o tütun mu

Sayfa 16 / 21 İlkİlk ... 6121314151617181920 ... SonSon