Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    womit Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Engellilerin iş başvurusunda Kpss 'ye girme şartları yok diye biliyorum. doğrumu?

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: womit
    Engellilerin iş başvurusunda Kpss 'ye girme şartları yok diye biliyorum. doğrumu?
    Cevap iş-bilgi formunda var..
    İşçi olarak gireceksen KPSS mecburiyeti var
    Ancak özürlü memur olacaksan KPSS şartı yok her kurum kendileri özel sınav açar. Yinede KPSS girmek istiyorsan serbestsin yani girebilirsin ancak özürlü kadrosuna atanamazsın.

Üye
    Yavuz Avatarı

Son Giriş
    02.06-2010
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kahu da işci olarak gireceksen eğer 2004 yılında yapılmış olan kpss sınavına girmiş olmak şart.

2000 yılında yapılmış olan işci sınavını iyi bir puanla kazandım ama 2004 yılına kadar hiç baş vuru yapmadım aynı anda beş baş vuru yaptım ve hepsinden olumlu cevap geldi şükür şimdi çalışıyorum kamuda işci olark.
    Torpil heryerde var ama kendi işini kendin takip etmeyence olmuyor ben sabır ettim sizlerin şikayetleri gibi bir çok sınava girdim kiminde annemle babamın adını yanlış söylemiş olmalıyımki sözlüde elendim malesef.

Sabır ve eğer yanlış yapıldığından eminsen hakkını arayacaksın ben bir takım şeyleri keşke ozamanlarda anlayabilseydim.

Üye
    womit Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Sağlık bakanlığı personel sınavı ertelendi. Sınava müracaat tarihi uzatıldı mı? yani şu anda müracaat yapılabilirmi?

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

Haklısın Hülya. Yalnız aklıma takılan birşey var.
    Ben de 2000 yılında girdiğimiz işçilik sınavını kazandım. Ama sonra hiç bir belge vs... gelmedi bana. Biz mi başvurmalıydık kuruluşlara? Yada kuruluşların işçi taleplerini mi takip etmeliyiz ve nereden takip edebiliriz? Beni bu konuda aydınlatırsan sevinirim...

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

Buraya yazmakta çok geciktim Dilekciğim haklısın Sağlık Bakanlığı bir engelli alımını daha engellemiş zamanında bizede uyguladığı gibi tanıdık geldi olay bana şöyle bir geçmişe gidelim sanırım 3 Aralıktı çünkü Dünya Özürlüler Gününde Sağlık Bakanlığında mülakata girecektik itiraf ediyorum ben 3Aralığın Dünya Engelliler günü olduğunuda o gün öğrenmiştim mülakattada sorabilirlermiş diyede bir duyum almıştık bilirsiniz mülakatta bazen cins cins sorularda sorabiliyorlar neyse yazılı sınavı iyi bir puanla almış saylırıdım kendimce çünkü asılan listede dödüncüydüm yazılı sınavda biraz moral oradan geldi sonra eğitimim aslında hemşireydim sağlıkcıydım bir avantajda buradan diye bir parçada genel kültür bilgimize güvenerek girdik mülakata sorular sorularda bir çoğunu cevapladım sağlıkcı olduğumu öğrenince sordukları sağlık il müdürlüğünün teşkilet şeması hariç neyse sınava girdik çıktık orada bir çok engelli arkadaşımızla tanıştık onlarla gergin bir bekleyiş içinde de olsa hoş bir iki saat paylaştık ve tabiki aradan ik hafta belkide daha az bir süre geçti asıl ve yedek listeler asıldı hiç birinde yokuz kaldıki sınavın birincisi bir bayan vardı o bile kazanamamış benim ilk engelli sınavı deneyimimdi iyi bir gerçekle yüzleşme yaşadım ama gelelim bana o günden kalan en önemli diğer mirasa sevgili arkadaşım kader arkadaşım Dilemmmmm (hoş kendisi biraz dik başlıdır belkide en iyisini yapıyor kimbilir aldı başını ve imzasındada dediği gibi yüreğinin götürdüğü yere gittiiiiiiii :cry: .....tamam kendisini seviyorum ve özlüyorum o yüzden belki sitemkar yazdım önemli olan mutlu olduğunu hissetmem bilmem)
    evet ikimizde o sınavda elendik ama Dilek benim ilk kas hastası ilk benim gibi engelli olan arkadaşımdı ve her zaman çok çok çok özel olacak :wink:

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

ops: ops: ops: Canımsın sen minerva...Sözlerin için teşekkür ederim arkadaşım.Duyguların karşılıklı biliyorsun. O sınavın kaybettirdiklerinin yanında, kazandırdığı tek güzelliksin sen bana.

Bizimki birazda olaylara güzel tarafından yaklaşmak aysucum. Ama minervanın da yazdığı gibi olmaz olmuyor memleketimde

Galiba gülüyoruz ağlanacak halimize... :roll: :!: :?: :!:

Üye
    aysu Avatarı

Son Giriş
    14.04-2009
    Saat
    09:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet 2 güzel arkadaşım en azından sınav sizi buluşturmuş ve bende mutlu oldum.
    Ağlanacak halimize gülüyoruz haklısınız canlarım 8)

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

eeeee ne de olsa biz çok iyi bir tarjikomedi oyunu sergiliyoruz verdiğimiz hayat mücadelesiyle ama hâla oscar a aday gösterilemedik neden acaba :shock:
    daha çok çalışmamız lazım çooooook
    :cry: :cry: :cry:
    gülmezsek ağlanacak halimize boğulup gideceğiz aktıttığımız gözyaşları içinde bırakın bazen boşverip binelim gülücük gemilerimize çekelim küreklerimizi dingin bir limanda demirlemek ümidiyle :wink:

Üye
    aysu Avatarı

Son Giriş
    14.04-2009
    Saat
    09:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Canım benim ne güzel bir söz "gülücük gemimiz" evet bindik gülücük gemilerimize tüm gülücüklere kürek çekmeye

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12