Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 80 mesajın 76-80 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    15:39
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    141

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Trt'den iyiki para istedin helal sana gibi yazanlara eyvallah, hata yaptın arkadaş diyenlere ise "defolun gidin"
    Hayatımda gördüğüm en saçma, en absürt, en mantıksız, en aciap, en dangalak konu bu.
    Trt'den bunu istemeyi kendinde hak görüyorsun, Allah Allah yaaa!
    Seni küfür ederek darp ettiklerine inanmıyorum. Bir kamu güvenliği (polis hariç) eğer birini, küfürle karışık pataklamaya başlamışsa bilinki zıvanadan çıkmıştır.
    Ya sen ona küfür + hakaret ve elinden geleni yaparak adamı çıldırttın, yada cillop gibi yalan söylüyorsun.
    Bunca kayıt cihazı, cep telefonu vs. varken, kamu görevlisi o kadar kolay suç iş-le-ye-mez!
    Sen burada sana haksız diyenlere gösterdiğin tavrın misli mislini adamlara gösterir, hele birde küfür vs. etmişsen, adam fıttırır ve işinindeeee, kovulmasınındaaaa, atılmasınındaaaa diye dalar sana.
    Her paraya sıkışan, TRT'ye gidip bana program yap derse, önümüzdeki 10 sene 24 saat program yapsalar yetişmez.
    Sen mağdur olabilirsin, gerçekten yardıma ciddi derecede ihtiyacın olabilir eyvallah.
    Ama yanlış yere gitmen bir yana, senin işini çözmelerini "zorla" bekliyorsun.
    Bizim sitede, senin için bir yardım başlığı açılıp sana para toplanacak olsa ne olur biliyormusun?
    Millet bunun için sıraya girer, Bülent artık olur Oturanbağa Yokmu Derneği, Oturanboğa Feneri vs.
    Senin saçmasal düşüncelerin ve yaptıkların bir yana, sana gaz verenler bambaşka bir muamma.
    Sen ve senin gibi düşünen + davrananlar yüzünden, toplum bize acıyarak bakıyor. Kurtulunması gereken sorun, problem yumağı, başbelası olarak davranıyor. Senin gibi 2 tane engellinin gittiği makama, ülkenin en efendi melake engellisi gitsin, kapı duvar olur ve muhattab olan dahi olmaz.
    Yapmayın arkadaşlar, azbiraz mantığa gelin Allah aşkına...

Üye
    onur25 Avatarı

Gerçek Adı
    oNuR
    Son Giriş
    08.02-2014
    Saat
    12:48
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Jem :

Gerçekten yorumunuzu çok beyendim sizi kutluyorum ekliyecek fazla bişe kalmamış yazınıza

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

dünyanın en mantıksız en acımasız insanları galiba engelliler ya adama saldırmadan önce profiline bi bakın her insanın engeli uzuvlarında yada organlarında değil hoş sizin için fark etmiyor saldıracak biri olsun linç edelim stres atalım aferim size hepiniz madalyayı hak ettiniz bu kafayla gitmeye devam engelli engelliyi anlamadan bu denli sert tepki veriyorsa güvenlikcilerin dayak atmasından daha doğal ne olabilir

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Demir;
    Sakatlık sadece bedensel olunca sakatlık ya o bakımdan arkadaşlar var olan zekaları ile böbürlenip havasınıda atıyorlar... Zihinsel sakatlık, ruhsal sakatlık diye birşey var mı bu memlekette? Yok tabii. Sakatlık dedin mi, sadece kör topal bu yani...

Yazıklar olsun sen de akıl yok mu, sen de fikir yok mu, sen de zeka yok mu vari konuşanlara yazıklaaar olsun! Bu kadar dangalak olunmaz yaw.. Yeter, artık kilitliyorum bu konuyu.. Neden kilitlendiğini merak eden "zekiler"zekasını kullanarak verilen ip uçlarını takip etsin, belki düşer jetonunuz..

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:15
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben cevap hakkımı kullanıom öncelikle onu belirteyim konuya gelince altta verdiğim linkte 79. mesalda cem adlı medarator bana resmen hakaret ediyo 1 burda mağdur olan benim 2 beni destekleyenler daha çok desteklemeyenlere göre anladığım kadarıyla modlarda 2 ye ayrılmış durumda sağ olsun bacıbey vb arkadaşları nın bana verdiği desteğe gayet nazik yazıom zaten trt davası sonuçlanmış itirazımıda yaptım değişen bişey olmaz tahminindeyim ben bu siteden kimseden para dilenmedim arzu eden kişiler olursa yardım edebilirler yazmıştım ama asıl bardağı şu hancı 41 arkadaş taşırdı bana dilenci muamelesi yaptı adeta dienci kime denir önce onu öğrensin (allah rızası için bş sadaka) diyene denir bense yardım diorum aradaki farkı anlayana yazıyom ona uyarı verceğinize bana sormadan konum kitlendi engelliyiz bir birimizi desteklemeliyiz benimde ufak tefek hatalarım olmuş olabilir ama sorunu büyütmeyelim derim ben artık konuda kapanabilir

http://www.engelliler.biz/forum/olaylar-tutumlar-ovguler-yergiler/86756-trt-genel-muduru-ile-gorusmek-istedigim-icin-tartaklandim-6.html

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456