Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 80 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:06
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    forumdan 200 kişi her biri yani 20 tl vertse olur 2000 tl hiç trt miş bilmem nemiş uğraşmayız işte

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

20 tl az 100 tl versin herkes

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

200 kişi için 20 tl demiştim yada 20 kişi 100 tl yine 2000 tl yaparki tamir için gerekli bu rakam ama o kadar büyük parayı vercek 20 kişi çıkarmı acaba

Üye
    fevzieryilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    CADILLAC_MAN
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    69
    Verilen Beğeniler
    31

ufffff kapatın artık şu konuyu ya harbiden sıktı.... bir elin verdiğini diğer el görmeyecek derlerdi büyüklerimiz...
    burda millete cevap verene kadar harcadıgın zamanı STK'larına gitsen belkide bir çözüm bulmuşlardı...
    artık laf olsun torba dolsun muhabbeti başlamış konu konuluktan çıkmış

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

tamam işte yardım vermek isteyen çıkarsa bana özelden yazarsa problem olmaz

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

istanbullu her istedigimiz olacak diyede birşeyyok sosyal devlette bi yere kadar yok trt program yapım catımı onara cak yok oldu olacak evlenemeyen bir sürü arkadaşımızda var engeli yüzünden birde trt evlenme programı yapsın bu da bir ihtiyac ozaman trt bize bir program ayırsın herkes diledigince ihtiyaclarını söylesin madem yaklaşık 8 milyon en gelli var deniyor bizede bir program ayrılsın ben engeliyim ben vergi veriyorum beni meçburen genel müdür dinliyecek bana program yapacak diye birşey yok toplu olarak dilekce verelim bizlere yönelik bir program yapsınlar bireysel olmasın saçmasapan şeyler yazıp burda vaktimizi gecir meyelim bilincli bir şeyler yapalım

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

allakasi takmışsın bi kere trt ye gidion trt devletten vergi alıo bide milletin elektriindende aslan payını alıo e artık engellilere bişey yapmasınmı yatı katı olandanda ek vergiler alsınlarda engellilere daha çok vakit ayırsınlar

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

trt ye takan sensin kardeşim başlıgı açan ben deyilim canınsıkılmış laf ol sun torba dolsun vakit gecsin seninkisi eglen celik gereksiz şeylerle ugraşıyor sun bircok arkadaş nerelerden yardım istemen başvurman gereken yerleri söylemiş sen talk şov peşinde sin kusura bakma

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

o denilen yerlere gittim ne şovundan bahsedion anlamadım trt nin kamusal görevi var devlet kuruluşudur bugün trt de bi engelliyi gördüm program yapmışlardı işine gelenemi program yapıolar acaba

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Basari,
    engelli olmak devletten herşeyi ama herşeyi isteme hakkı verir diyorsun yani.
    Öyle olsa çatı tamiratına kadar ne ihtiyaçlar var düşün bir.
    Senin,çatısı aksa da bir evin var,o zaman evi olmayanın ev istemesi gerekir,engelli ya hakkı de mi?
    Kusura bakma allakasi'ye hak vermemek elde değil.
    Konu trt den başlayıp bana para verin durumlarına kadar geldi.
    Bu arada 200 kişi 20 tl verince 2.000 değil 4.000 tl yapar hesabı da düzelt.)

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

ufukalp yanılan sensin trt konusunda 20 kişi 200 tl 4000 tl eder evt o zmn 10 kişi 200 tl versin dioruz istemek herkesin hakkı ama istemesini bilene

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

bugün bu konunun sonucunu aldım kararı aynen alıntılıyorum ordaki küfürüde affınıza sığınarak yayınlamak zorunda kaldım kusura bakmayın işte karar

mmr teşhisiyle % 50 özürlü olduğunu, kendisi için bir yardım kampanyası düzenlenmesini talep etmek amacıyla trt yetkilileriyle görüşmek için trt binası a blok kapısından girdiğinde orada görevli bir şahsın kendisini kolundan tutup dışarı atarak "sik.tir ol git" diyerek iteklediğini, şahsın bu hareketi yapma sebebi olarak genel müdürün yönlerdiğini düşündüğünü iddia ederek şikayetçi olmuş ise de,

müştekinin iddia ettiği basit yaralama ve hakaret olaylarının meydana geldiğine dair soyut iddiasından başka açık isim ve adresini belirttiği herhangi bir tanık olmadığı, müştekinin doktor raporu alınmasını da herhangi bir darp ve cebir izinin bulunmadığı gerekçesiyle istemediği ve diğer şüpheli ibrahim şahin'in kapıdaki görevlileri yönlendirdiğine dair soyut iddiadan başkaca herhangi bir delil elde edilmediğinen, müsnet suçlamayla ilgili olarak şüpheliler hakkında kamu adına kovuşturmaya yer olmadığına,

karardan bir suretinin müştekiye tebliğine,

kararın tebliğinden itibaren 15 gün içerisinde sincan ağır ceza mahkemesi başkanlığına itiraz kanunun yolu açık olmak üzere 5271 sayılı cmk.'nun 172 ve 173 maddeleri uyarıunca karar verildi. 02/04/2012
    tekrar itiraz edicem ama etmeden önce trt ye tekrar bi mail attım oldukça nazik bi maildi bu bakalım cevap gelecekmi bi iki gün beklicem olmadı tekrar itiraz edicem ama değişen bişey olacağını sanmıyom korktuğumdan dolayı doktor raporu çıkartamadım bu kararda bununda etkisi var aslında ama deneyimimde var artık olumsuz sonuçlanması durumunda yakın bi zamanda tekrar trt ye gidecem bu sefer olan tüm olayların detaylarına dikkat etmeye çalışıcam inşallah gerek kalmaz bu olaylara bi daha yaşamam bu tür şeyler

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

officer;

arkadaş yorumunda ilginç bi nokta dikkatimi çekti doğru yazmışsın ama ev yıkıldıktan vede allah korusun öldükten sonramı itiraz edicez yani o zaman o iş ahirete kalır demektir sorumlular ahirette hesap verirler artık işte o zaman gerçek kaybedenler engelliyi hor görüp yardım etmeyenler olacaklardır büyük hüsran yaşıcaklardır ahirettede ama ben iyi niyetliyim allah onları affedersen sana şu evi veririm derse affederim yani yanmalarına göz yummam ama herkes öyle değiş işte yanması için can atanlarda olacaktır muhakkak

Üye
    HANCI_41 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    00:04
    Yaşadığı Yer
    HANCI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

200 kişi için 20 tl demiştim yada 20 kişi 100 tl yine 2000 tl yaparki tamir için gerekli bu rakam ama o kadar büyük parayı vercek 20 kişi çıkarmı acaba

tamam işte yardım vermek isteyen çıkarsa bana özelden yazarsa problem olmaz

BASARİ yukardakı cumleleri sen kurmuşsun.

git köprü başında dilen daha ıyı bence.istemesını bıleceksın dıyen sensın kişi başına 20 tl den 200 kişi yada 100 tl den 20 kişi olsun benım 2000 tl olsunda ne olursa olsun ;yardım etmek ısteyenler bana ozelden ulaşsın demen resmen facia.

trt genel mudurunle görüşme ısteğinde resmen bır skandal..yaw şu ınsanların engellerını kullanıpta menfaat peşinde koşmalarına yada ıstısmar olaylarına gırmelerıne ayar oluyorum..

bırakın bu işlerı yaw gece gece sinir oldum resmen

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    HANCI_41;

bak bende şimdi kızdım neden biliomusun bu sitede 2004 yılından beridir üyeyim bi ara banlansamda ouran boa arkadaşın affıyla geri döndüm sen bunları bilmezsin bu sitede ahanda yazıom isterlerse banlasınlar bu konudanda anlaşıldıki engellide olsa insan olmayan anlamayan yaratıklar var ağzımı bozmuom ama sen ve senin gibiler bu siteden defolun gidin o kadar diom

Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon