Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    FORMULLA Avatarı

Gerçek Adı
    Turgay
    Son Giriş
    10.06-2017
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    fotoraf0005pm9.th - Pendik İşkurun engellilere uygun binası engellilere uygun olmayan şekilde yeniden düzenlendi [Görüş] fotoraf0008ww9.th - Pendik İşkurun engellilere uygun binası engellilere uygun olmayan şekilde yeniden düzenlendi [Görüş]

BU İKİ RESİM DE PENDİK'DEN. SİZLERLE PAYLAŞMAK İSDEDİM. ESKİDEN COK RAHAT GİRİLEN İŞCİ BULMA KURUMUNDA CAM CEVREVE DEĞİŞDİ 3 AYA YAKINDIR DA BU DURUMDA. KAPIDA DURUKEN KURUMUN MÜDÜRÜ CIKTI DIŞARI, DEDİM MÜDÜRÜM, NEDEN BÖYLE YABDIRDINIZ BURAYII. DEDİĞİ, YA ACELE EDME DEDİ, YABDIRACAZZ. AMA DEDİM 1 AYDIR BÖYLE BURASI. YOK DEDİİ 1 AY DEĞİL 2 AYDAN FAZLA OLDU BURASI BÖYLE... DEDİM BUNU SİZ YABDIRIRKEN NEDEN HERŞEYE DÜZGÜN YABDIRMIYORSUNUZZ, YAPILAN BİR İŞİ BİRDAHA BOZDURACAKSINIZ. TAPİ YAPARSANIZ.
    ŞİMDİ SORUYORUM ARKADAŞLAR HANE: CIKAN KANUNLARR? HAKLARIMIZ SANKİ YOKMUŞUZ GİBİ DAVRANIYORLAR, SONRA KZIDIMIZDA EVET HAKLISIN DİYORLAR

Üye
    Dante Avatarı

Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    03:29
    Yaşadığı Yer
    araf
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

FORMULLA,

Sanıyorum yaşadığın bu olayda epey kızdın ve olayın hareretiyle foruma yazdın. Çünkü yazdıklarından hiçbirşey anlamadım, allahtan fotoğraf koymuşsun da herşey gayet açık ve net bir şekilde özetlemiş kendini.

Ben hiç şaşırmadım aslında, "burası Türkiye oluyor böyle" diyordu Metin Uca, durum da aynen böyle trajikomedya maalesef. İlgililerin dikkatini çekmek ve o kapıları sil baştan söktürüp yeniden tadilata sokmak için boş durmamak gerek.

Üye
    ottobock Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    17:18
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

ben resim felan göremedim

Üye
    FORMULLA Avatarı

Gerçek Adı
    Turgay
    Son Giriş
    10.06-2017
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

anlaşılamıyacak birşey burada eskiden cok rahat girdimiz kuruma yeni cam cerceve takıyorlar rampayı önemsemediler bukadar

Üye
    A-KILIC Avatarı

Gerçek Adı
    •
    Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    Tuzla, İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bende gittim buraya eskiden böle değil di yeni gördümm ama coğu yerde aynı türkiye gerçeği

Üye
    kamil bayındır Avatarı

Son Giriş
    18.02-2010
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    değerli arkadaşlarım burada özürlü olan sizler değil sizleri görmezden gelen bu siyasilerdir isteseler istediklerini anında yaptırırlar eminim allah sabancıdan razı olsun ölmeden çok şeyler yaptırmış ben ona duacıyım