Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gulcanmanisa Avatarı

Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    14:46
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ŞİMDİ ARKADAŞLAR TÜRKİYEDEKİ VE EGE BÖLGESİNDEKİ MİGROS ALIŞ VERİŞ MERKEZİNDE HİÇ ENGELLİNİN RAHAT ALIŞ VERİŞ YAPABİLMESİ İÇİN HİÇ BİR tekerlekli SANDELYE YOKTU Bİ ARKADAŞIMIZDA DEMIŞKİ tekerlekli SANDELYE KULLANAN ARKADAŞLAR ZATEN BÖYLE BİR İHTİYAÇ DUYMAMA GEREKSİMİ OLMAYABİLİR BENIM AMAÇIM TÜRKİYEDE ENGELLİLER DİYE BİR İNSAN TOPLULUĞUN VAR OLDUĞUNU KABUL ETTİRMEK YOKSA BİZİM HAKLARIMIZI DİĞER ENGELİ OLMAYAN İNSANLARA KULLANDIRMAMAK LÜTFEN SİZDE HAKLARINIZI KULLANDIRMAYIN.GELELİM KONUYA İZMİR MİGROSTA GEZERKEN EGE BÖLGESİNİN MİGROSLARIN MÜDÜRÜNÜ GÖRDÜK BEN KONUŞTUM İŞTE ODA SAĞOLSUN BENİ KIRMAYIP TÜRKİYEDEKİ BÜTÜN MİROSLARA VE EGE BÖLGESİNDEKİ MİGROS A.Ş. 'YE TEKERLEKLİ sandalye GELECEKTİR DEDİ VE MANİSA MİGROS A..Ş DEKİ TEKERLEKLİ SANNDELYEYİDE BİZ GETİRTİRDİK BUNUN İÇİN BENİ KIRMAYAN EGE BÖLGESİNDEKİ SORUMLU OLAN MİGROS MÜDÜRÜNE TEŞEKKÜRKLER

Üye
    tameryigit76 Avatarı

Gerçek Adı
    Tamer
    Son Giriş
    10.01-2017
    Saat
    00:57
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

ANlamadığım mesajlardan birisi daha.
    ????????????????????????????????????

Üye
    Sevgi Avatarı

Son Giriş
    15.10-2005
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    Hollanda
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Acaba diyorum soyle birseymi?Hollandadaki hastanelerin girislerinde tekerlekli sandalyeler var hemde bayagi cokca ve onlari yuruyerek gelip kullananlar surekli oluyor,ornegin basi donen biri.ayagi agriyan bir digeri vs.Onun icinmi migroslara tekerlekli sandalyeler konuldu acaba?oyleyse guzel bir uygulama baslatilmis sagolsunlar.

Üye
    hatice Avatarı

Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar tekerlekli sandalye bağımlılarından ziyade uzun mesafe yürüyemeyen engelli arkadaşlar için konuluyor bu sandalyeler, yaşlı insanlarda kullanabiliyor. Koltuk deyneği kullanan arkadaşlarımız var, malum alışveriş merkezleri çok büyük, sandalye rahat dolaşmalarını sağlıyor.
    Sevgiler.

Üye
    Lilyum Avatarı

Son Giriş
    29.11-2014
    Saat
    22:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hatice
    Arkadaşlar tekerlekli sandalye bağımlılarından ziyade uzun mesafe yürüyemeyen engelli arkadaşlar için konuluyor bu sandalyeler, yaşlı insanlarda kullanabiliyor. Koltuk deyneği kullanan arkadaşlarımız var, malum alışveriş merkezleri çok büyük, sandalye rahat dolaşmalarını sağlıyor.
    Sevgiler.
    Ne güzel birşey. Ben de tebrik ediyorum o zaman Migros'u

Üye
    öteki Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    22:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet arkadaşlar migros bizim için iyi yerlerden biri. bilmiyorum ama armada da fena değil. sinema indirimini bende kullandım. çok hoşuma gitmişti.

ayrıca ben FELSEFETERAPİSTİ yeni nickim bu "oteki" görüşmek üzere...

Üye
    hatice Avatarı

Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Keçiören migrosta lavobolar konusunda çok duyarlı ve Akköprüdeki migrostan farklı olarak, açık havada ve şelale manzaralı çok güzel bir kafeteryası var, fakat sinema salonlarında bizler için ön koltuk seçeneği var. Bilkent Realde ise salonun ortasındaki koltuklar bizler için ayrılmış şehre uzak ama bilgimiz olsun belki yolumuz düşer.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12