Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yüreginleyaz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    23.04-2013
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    Şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Bu dedikleriniz istabul için geçerli diyecem ama urfada sgk da çalışanlar daha kolay ulaşılıyor. Bilgi deyince onların bazıları Mevzuat uzmanları bazıları ise mevzuat uzmanlarından bilgi alıyorlar. Eger şansınız varsa mevzuat uzmanına denk gelirseniz anında bilgi alırsınız ama mevzuat uzmanı degilse sizi bekletir bilgi alır ubda sizin zaman kaybınıza mal olur

Üye
    S&S Avatarı

Son Giriş
    19.06-2017
    Saat
    22:27
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben iki defa aradım, keşke aramasaydım, hele ikinci aramada sorduğum soru, emekli müracatı yaptım evraklarımın takibini nasıl yaparım.
    İlçedeki SGK'ya yansıyan ( Siz işini yapmıyorsunuz vs.) durum böyle olunca oradaki memurlar bana karşı tavır aldılar, Müdüre bir sürü dil döktüm ben o şekide bir müracatta bulunmadım diye.
    Anlayacanız 170 aradınızda sizin bağlı olduğunuz SGK müdürlüğünü şikayet gibi algılanıyor ve onlar sizin zaaten ağır çalışan sistemdeki işlemlerinizi daha'da arlaştırıyorlar.
    arasan bir türlü aramasan bir türlü.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12