Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 28 mesajın 16-28 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tgbrk34 Avatarı

Gerçek Adı
    Tuğberk
    Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    16:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Beylikdüzü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben tekerlekli sandalyedeyim yinede almadılar.

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben ülker sports arenanın açılış maçına gitmiştim.15 tlye iki kişilik bilet almıştık.Refakatçi bileti ücreti ödüyorsunuz engelli bileti ücretsiz oluyor.Üst kattan da maçı rahatça izlemiştik.

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Malesef haklısın biletsiz almıyorlar.2 kişilik bilet 15 tlye,almak zorundasın.

Üye
    pronet Avatarı

Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    12:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ahmet bey merhaba davanızda çok haklısınız. Biz de bir GS'li olarak bazı sorunlar yaşıyoruz. işitme engelliyim telefonda anlamam GS klübünün web sitesinde e-posta adresi yok! olacak şey değil...

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

iki stadda da saçmalık var. koskoca 50 bin kişilik stadlarda 250 kişilik yer ayrılır mı?
    bu dernekler ne iş yapar? sandalye dağıtmakla dernekcilik oynuyorlar. sandalyeleri de zenginl hayırseverler veriyor bunlar da adını duyuruyor.

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ahmedd29;
    Sen Fenerbahçeli'misin ? İlk mesajında diğer stadlarda böyle sıkıntı yok diye yazmışın formu biraz incele varmı yokmu görürsün. Galatasaraya yapılan stada neredeyse sakatları almıyolar bile sen 250 kişilik kısıtlamanın olmasından yakınıyosun . .

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

malesef engelliler adına her yerde bir kısıtlama ile karşı karşıya kalıyoruz arkadaşlar Turizm sektöründe de buna benzer bir şey ben yaşadım.Geçen temmuz da izine çıktım memlekete gidecem bilet alayım dedim engelli bileti adam demesin mi? kontenjan dolmadıysa veririz, 3 kişiyle sınırlıymış..adamla kavga edecektim az kalsın...adam;benim yapacağım birşey yok hanımefendi bizlerde bir emir kuluyuz,ne söyleniyorsa onu yapıyoruz dedi ve ben sustum daha fazla üstüne gitmedim,ama bu konuyu araştıracağım dedim..

Üye
    34ccuyavuz Avatarı

Son Giriş
    29.07-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar en güzel düzenleme şükrü saracoglu stad ında yapıldı diger kuluplerde yok ınternetten forum doldur gibi hıkaye okuyorlar bence en güzel sistem mactan 2 gun önce biletix den basbakanlık kartınla fotokopısını verıp bıletını alabılıyorsun sınırlandırma ıse 260 kişinin üstünde bence nerden baksa 150 tekerlekli artı refakatçi artı diger özür gurupları yani kimseyi cevırmiyor tuttugumuz takımımız...

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Devrim evet Fenerbahçeliyim...O ilk mesajımda sene 2010'du ve arkadaşların anlattıklarından yola çıkarak yazmıştım... Bunun kulüplerlede bir ilgisi yok bildiğim kadarıyla geçerli olan yönetmeliği uyguluyorlar.koskoca stadlarda 250 kişi komik oluyor...

Üye
    fasilyeee Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    12.05-2014
    Saat
    22:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar yanıldığınız nokta engelli sayısınız bilinmemesi.Ülkemiz de 8 milyon engelli var.İstersebin 2 bin 3 bin bilet ayırsın yine yetmez.Çözüm engelliyeilk maça gelişinde ücretsiz yine düşük olmayacak kadroda daha sonra ise aynı engelli 2. kez maça gidiyor ise bilet fiyatı çok uygun fiyata verilerek ilk kez gideceklerin kadrosundan ayrılarak uygulanmalıdır.Çünkü stad lar çok merkezi yerdeler ve engellilerin ulaşımı kolay oluyor ve bu durumda bakırköy den yada beşiktaş tan gelen engelli stada varana kadar kadıköydeki engelliler kadroyu dolduruyorlar.Yeni uygulama da saçma ben 2 gün önce den gidip nasıl bilet alacağımİşten ne diye izin alacağım yahut baston kullanan kişi nasıl gidecek.Ayrıca kadroyu da geçti ya ordaki polislerin engelliyi aşağılaması ne olacak ya sıra kapmak için engelliyi dışlayan engelliye ne demeli hatta içeriye tanıdığını engelli girişinden alan polise ne demeli.İşin özü engelli de engelsiz de önce ahlaklı olmalı.Numaradan tekerlekli sandalyeye oturanlar var numaradan engelli olmadığı halde sırada bekleyip diğerlerinin hakkını gasp edenler var. Tamamen rezillik.Ben bir kez gittim 2. kez de polislerle kavga ettim ve 3. kez ise kontenjan olduğunu ve 2 gün önceden alındığını öğrendim.Zaten gitmek istemiyordum ve bu kuralıda öğrenince sebeb oldu.Boşverin orda kendimi hayvan gibi millete rezil edeceğime milletten hakaret duyacağıma milletinin gözünün içine bakacağıma otobüste metrobüste oturmayıda geçtim tutunmaya yer arayacağıma evimde otururum daha iyi..Herkese de tavsiye ederim...Saygılar...

Üye
    truvali Avatarı

Son Giriş
    13.10-2014
    Saat
    19:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar fenerbahçe şükrü saraçoğlu stadında maç izlemek için maç gününden 2 gün önce biletix'den engelli biletimi almamız gerekiyor ? Bu bileti alırken engellinin orada bulunması zorunlumu yoksa ben babam için özürlü kimlik kartı ile gidip bilet alabilirmiyim ? Birde özürlü tribünün varmı maçı nereden izliyorlar ? Bilgisi olan bilgilendirirse çok sevinirim.

Üye
    ArTe Avatarı

Son Giriş
    21.06-2017
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    ---
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

internetten en az 1000 kişilik bilet satılsın, şehir dışından erkenden sıraya nasıl gircenki bi gün önceden gelip bi yerlerde kalcanki olsun, istanbuldaki engelliler zaten kontenjanları doldurur. engelli birey istanbula maç izlemeye gidebiliyorsa bence kontenjan paralı olmalı ama normalden yüzde 50 ucuz mesela. ozaman kontenjan her zaman çabuk dolmaz

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    307

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ahmet abi,gel seni cimbomlu yapalım bizde kontenjan sizden daha fazla,yani öyle tahmin ediyorum

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12