Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 65 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ooof ooff öldürecek bu sigara bizi... Sevmez, içmez, alışmaz olaydım!

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Valla ablam ne yapacaz biz bu başı dumanlının elinden öldürecek bizi ))

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ölümümüz onun elinden olsun bee dermişim... hahaha İnşallah çok geç olmadan dağıtırız o dumanı etrafımızdan.. Birgün dank edecek kafamıza amaa bilemiyorum artık ne olur o zaman..

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Valla ne kadar dank etsede tüttürüoz kitlenmişiz yemekden sonra o arka arkaya çekilen duman off)) yanında kahve bol köpüklü of ulen hade gelde sigara yakma hayatta bizim için kendini yakan tek şey o )

Üye
    jengis Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz tufan
    Son Giriş
    31.10-2015
    Saat
    18:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

hacı sen düşünürken bi cvp yazsan? Yazsan ki, içmeyenler ölmüyor. E tamam o zaman bırakalım. Ama yazık ki,onlar da ölüyor. Ne yapıyoruz o zaman, tehlikeyi en aza indirgemek için çareler arıyoz. yok, ben bırakıyom, bilmem ne; peki, bırak abi: şişmanla, kilo al, bütün dertler de

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Darılmayın ama sanki sağlığımız çok yerinde ya ondan sigara içiyoruz. Asıl bizlerin bırakması lazım. Çünkü bizler...

Üye
    Ayhan1903 Avatarı

Gerçek Adı
    Ayhan
    Son Giriş
    02.07-2012
    Saat
    00:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

12 yıllık aktif sigara içicisiydim. 15 yaşımdan bu yana aralıksız içtim. Her gece yatağa yatmadan lanet okuyordum, Allahım yardım et diye dualar ediyordum ama bir türlü olmuyordu. Bir sürü hap, bant, ot vb şeyler kullandım bir türlü bırakamıyordum.
    ta ki 6 ay önce eniştemin vefatının sonrasına kadar. Bu olay bana vesile oldu, sigaradan nefret ettim ve tövbe ederek bir daha hayatım boyunca yapmayacak, içmeyecek olduğum sigarayı bıraktım. kurtuldum. şuan kendimi tertemiz hissediyorum. huzurluyum. mutluyum. mis gibi kokuyorum. gülerken dişlerimin beyaz beyaz gözükmesi hoşuma gidiyor, ağız kokumdan rahatsızlık yaşayan bir kız arkadaşım yok bundan daha güzel ne olabilir ki..
    herşey kafadamı bitiyor? buna yorum yapmak zor, evet desem 12 sene kafasız bir insanmıydım? yoo değildim ama olmuyordu
    mesele irademi kardeşim? valla bunada yorum yapmak zor.
    bence olay şu ben içmek istiyorum arkadaş! ben içmek istemiyorum arkadaş!
    herşey istediğiniz gibi olur..
    saygılar,

Üye
    carizmatik Avatarı

Son Giriş
    30.03-2011
    Saat
    20:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende sigarayı bırakmak için az önce tütüneson sipariş verdim. ama burada yazılanları okuyunca vazgeçmek istiyorum sigarayı nasıl bırakbilirim.

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

carizmatik;

Valla sigarayı nasıl bırakabilirim diye soranlara hep aynı cevabı veriyorlar beyninde bitirecekmişin, çok istekli olacakmışın bırakmaya falaaan filaaan..

İste yeter yani kısacası

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

Ben 4 aydır içmiyorum bir anda bıraktım son sigaramı içtim ve bir daha içmeyecem dedim içmedim hala içmiyorum mutluyum

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

tılafsınlı;

Tebrik ediyorum iraden güçlüymüş.. Darısı başıma ve başımıza artık.. Ama ben sigarasız bir hayat düşünemiyorum kii nasıl bırakacağım.. Hiç vurmadı mı aklına? Nasıl geçiştirdin o anları?

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

11.01.2012 tarihinden beri sigara içmiyorum.. Yazık banaa dermişim..En büyük aşkımı terkettim..

Tütüne son ürünü ve birçok bitkisel sigara bıraktırıcı ürün hakkında bir ön yargım vardır.. Bu konuda da dile getirdim zaten güvenmediğimi.. Ama adını ve methini o kadar çok duyar oldum ki tütüne son ürününün denesem mi acaba dedim, denedim. Fakaaat sipariş verilecek siteyi seçerken çok dikkatli olmak lazım amaa o bile yetmiyor.. İlk gelen ürün gerçekten çok işe yaradı.. İlk günler çok zordur sigarasız durmak o ilk günleri sıfır sıkıntısız desem abartmış olmam atlattım tütüne son ile.. Hayret ettim.. Hiç fıttırmadan, dellenmeden 1 hafta boyunca gayet sakin ve hiç sigara aramadan geçirdim günleri.

Sonra garantiye alayım dedim ikinci siparişimi verdim aynı siteden.. Bambaşka bir ürün yolladılar ve hiç bir işe yaramıyor.. Aradım dedim bu ürün başka yok dediler aynısı..Dedim hayır başkaa..Anlat anlatabilirsen anladım ki kazıklandık afiyet olsun havva dedim sustum kaldım..

Yani deneyin tütüne son ama azcıkta irade lazım mücize yaratmıyor bu hap.. Dermo'dan çıkan ürünü alın o çok etkili.. İnternetten yapmayın siparişi, telefonla arayın ve sorun bu hap hangi şirketten çıkıyor diye arayın tarayın illaki Dermo alın.. Farklı ilaç şirketlerinden çıksada ürün içeriği aynı diyorlar ama inanmayın yalaaan..

Bu son birkaç gündür de mübarek sigara aklıma vuruyor ha vuruyor, ama içmiyorum inadım inat adım kel murat hesabı..inada bindirdim canım içmeyeceğiiiiim..

Ben çözdüm olayı

Bi kere "aman efendim ne varmış sigarayı bırakmakta, bırakıcam derim bırakırım" demeyeceksin! Hava atmayacaksın öyle Çok zor olduğunu olacağını bilerek başlamak lazım.. Yoksunluk krizi geldiğinde kendine hakim olabilmek için bi uğraş bulmak lazım.. Telkinde bulunması lazım insanın kendine.."Geçicek, bu yoksunluk halleri kalıcı değil,biticek,dünyanın sonu değil sigarasız yaşamak,iyi güzel olan etkilerine bak,dönme o kül tablası gibi koktuğun zamanlara vs.vs." diye kendimize gaz vermemiz gerek.. Şimdilik iyi gidiyorum bakalım ne zamana kadar devam ettiricem bunu..

O kadar sıkıntı çektim hiç geri adım atmak istemiyorum.. Ağladım bile bee sigara içemiyorum diye.. Keşke bırakmasaydım dedim pişman oldum bıraktığıma başladım zırlamaya..

Baktım çok zorlar oldu hemen 171 alooo imdat diyeceğim.. Onunda çok işe yaramadığı söyleniyor ama olsun deneyeceğim yinede..

Dumansız ve tertemiz bir hayat istiyorum.. Ben başladım bir yerden darısı diğer tiryaki arkadaşların başına.. Siz de
    ertelemeyin, ne kadar erken başlanırsa o kadar iyi arkadaşlar.. Ben çok kızardım sigarayı bıraktım yeniden doğdum, yok efendim tat alır koku alır oldum vs. diye konuşanlara ama gerçekten aslı varmış.. Çok fark ediyor.. Mis gibi tertemiz hissediyor insan kendini.

İnşallah yeniden başlamam..

Üye
    k.ergun Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    19:12
    Yaşadığı Yer
    Gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bırakmak isteyene Allah yardım etsin. Ben yirmi yıldan fazla içtim bu laneti. Üç senedir içmiyorum, sanki hiç içmemiş gibi hissediyorum.. Bırakırken şeytan insana diyor ki tamam sen artık bu illetten kurtuldun bir daha içmezsin. İçsende istediğin zaman bırakırsın. Arada yak bir tane. Bunun adına ister şeytan deyin ister nefis bu kandırmacaya aldanmayın.

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

k.ergun;

Şimdi hiç aklınıza gelmiyor mu? Hadi ilk zamanlar bocalıyorda insan aradan 3-5 yıl geçince hiç ama hiç içesi gelmiyor yani öyle mi? Valla inanması zor geliyor şimdilik ama inşallah öyle olur.. Benim için bir hiç olur bu illet..

Üye
    k.ergun Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    19:12
    Yaşadığı Yer
    Gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İnşallah kurtulursunuz. Ben şu an sanki hiç sigara içmemişim gibi hissediyorum inanın çok zor değil. Hiç aklıma gelmiyor değil yani çok bunalınca falan diyorum yaksam bi tane diye. Ama senede ya bir yada iki defa. Yani üç yılda üç-beş defa olmuştur. İlk zamanlar sık-sık su içmenizi öneririm. Eğer çağrıştırma yapmıyorsa çayda sizi rahatlatır. Ama sigarayla çok çay içmişseniz o zaman birşey diyemem.

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon