Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 32 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    12:33
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Şubat 2011 Güncel: Sayın Reyhan Gazel Özürlüler İdaresi Başkanlığı'ndaki görevinden istifa ederek ayrılmıştır.

Olur ya insanlık hali bi rahatsızlığı varsa geçmiş olsun diyelim
    Belkide siteden bi arkadaşımız kalbini kırdı bize küstü
    Aklıma bi ara bayanları rahatsız eden arkadaşlar bile gelmedi değil,acaba onlarmı soğuttular siteden
    Net i kesikse diyecek lafımız yok tabi
    Belkide farklı nickle aramızda
    Neyse işin esprisini bitarafa bırakalım bu insanların bilgilenmeye hakkı var dimi arkadaşar sağlık raporu ile ilgili önerilerimiz başlığını takip edenler bana hak verecektir
    Çokmu zor yani düzenleme çıkıyor veya çıkmıyor demek özida başkan yardımcısının 2 sene önceki yazısı aynen şöyle 2 yıldır calışıyoruz cok kısa zamanda size müjdeyi vereceğiz

Biz istiyoruzki net olun anlaşılan pabuç pahalı belli yerde sıkıştınız söyleyin açık açık deilmi,2006 daki yönetmelik uygulamaya başlayalı 5 yıl oldu bu hükümet tek başına iktidar olalı 9 yıl olcak elde avuçta ne var bi kısım engelliden gasbedilen haklar diğerlerine pay edildi eldeki bu varsa artı bi olay biri çıksın açıklasın
    Reyhan hanımdan nezaketen raporlarlarla ilgili calışmalardaki son durum hakkında bilgi aktarmasını isterdim, foruma ha gayret yazın yazın demek daha kolay dı sanırım.

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Evet bencede haklı olduğun noktalar var arkadaşım

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Mestan kardeşim hitap şekliniz yanlış.Reyhan Gazel hanımefendi adını soyadını belirtmiş kendini saklamamış.Kendince yardımcı olmaya çalışmış yazılarından okuduğum kadarıyla.Senin benim gibi forumda kendini gizlememiş .Hepizin sorunları bir noktada birleşiyor, anayasada değişti haksızlıklar düzelir inşanlah.

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Faruk bey kimsenin kişiliğle veya kendisiyle bi problemim yok olamazda,Reyhan hanımın çabası olmadı demiyorum zaten.
    Bana şu sorunun cevabı lazım kem küm lazım değil sağlık raporlarıyla ilgili sorunlar nezaman hallolacak ?
    İnşallah yakında düzelcek de diyebilirsin .

Üye
    hakanaca Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan CANTÜRK
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:33
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Reyhan hanımla görüşmüştüm sorunumu en kısa sürede haletti
    evet yoğundular toplantılar sonuç vermedi çünkü hükümetin borusu ötüyor
    seçim yaklaşıyor artık engelli olarak bizim elimizde olacak
    sırf bu yüzden oy vermiye bilirim
    faruk çelik diyorki ülke menfatini gözettik bilmem kaç katirilyon doğuya yatırım yapmışlar
    ama özülülerin hakkını gasp ederek de olmaz ki canım diyen olmadı
    20 yıl sonra emekli olacak engeli
    pirimler yüksetildi 4-5 sene daha fazla çalışacağız
    vergi indirimi engelin çıtası yükseltildi sonuç 1 milyon engelli mağdur
    herşeyin farkındayız demi...!!!!!!

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın reyhan gazel en son başkan yardımcısı olduğunu ilan etmek için siteye girdi artık olurda başkan olursa bidaha girer o kadar samimiyetine güvenmiyorum ki farklı olsaydı ayda bir olsa siteye uğrar bir iki sorun dinlerdi çözüm odaklı olmasada yinede görevinde başarılar dileriz

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mecliste 1 tane bile engeli olursa temsilidir geriye baktığınızda kendi çapında yüksek oranlı bir topluluğu temsil eden azda olsa ses duyulur ama duyulur hiç duyulmamaktan iyidir ifade derken ifade kabiliyetine bağlıdır adam vardır tek konuşmasında 10 konuşmacının söylediğini özetle açık net anlatır ama anlayana

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Össur arkadaşım; eskiye göre hastanelerin durumu cok cok daha iyi durumda.Ben 16 senedir hastane kapılarındayım, önceleri bir mr filmi cektirmek için hastanedeki temizlikçiden bile nerdeyse imza almak gerekiyordu ve aylar sonra özel mr merkezlerinde filmimi cektiriyordum..Bugün istanbul okmeydanı hastanesine git ,sadece tc kimlik numarasıyla muayene oluyorsun ve aynı saat içinde mr filmini çekiyorlar.Her ne kadar bu iktidarı sevmesemde bazı şeyleri görmezden gelemem fakat bu hükümet engellilere bakım parası cıkardı engellilerden oy aldı belki secim taktiği belkide gercekten engellilere bir fayda sağladı.Kolu bacağı olmayanlarda rapor alsın almasın demiyoruz ,kolu bacağı olmayan insanlarıda kücümsemiyoruz bu arada bu şekilde olupta sağlam insanlardan cok cok daha maaş alıp emekli olmak istemeyen arkadaşlarımda var, biz sadece sapasağlam düzenbaz insanların haksız emekliliğine karşıyız.

Üye
    liman54 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    09:22
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet tabiki bu ülkede düzelme var bunu inkar edemeyiz.burada insanların kasteddiği kişi ÖZİDA başkan yardımcısı ise engelliler için ne yapılıyor,ne yapılmıyor,bunu takip edip insanları bir şekilde bilgilendirme yapılması gerekiyor.yani görevini tam yapmıyormu ? yoksa oda nede olsa kapağı attık buraya eski kafa memur zihniyeti ilemi çalışıyor.buna bakmak lazım değilmi yorum yapmadan önce araştırmak lazım

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Arkadaşım konuyu sağa sola çekmeye gerek yok,milli kalkınma modellerinden bahsetmiyoruz burda yok otoyol yapılıyomuş,yok sıra beklemiyormuşsun
    Mersin limanı pahalıya gitmiş beni bağlamıyor yeride bu başlık değil
    Ben soruyorum düşürülen sağlık raporlarıyla ilgili bir calışma varmı yok mu varsa nezaman sonuçlanacak
    Reyhan hanım nerde dememin sebebide kendisi raporlar daki sorunlar konusunda fikirler istedi notlarını aldı
    çözüme az kaldı dedi fakat son 1 senedir ses seda yok
    Düzenleme yapılmıcaksa bunca kişinin bunu bilme hakkı yokmu-şayet yapılcaksa bu seneler niye akıp geçiyo
    Fatih gemileri 1 gecede yüzdürdü karadan biz geçen 5 seneden bahsediyoruz vede tek başına iktidar varken

Üye
    perenay33 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    12:51
    Yaşadığı Yer
    mersin china
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

faruk 34 sen kafanı yorma senın guvendıgın adamlar o bahsettıgın sahtekarların raporlarını evlerıne teslım edıyorlar dıger yandan sehtecılık yaptıklarını ıma etmeye calıstıgın kolu bacagı olmayanlarda rapor zaten alamıyorlar onuda gec vergı ındırımıyle karsı karsıya kalıyorlar malum sonuc sıfır rapor alamayınca ne oluyor bılıyormusun iş bulamıyor ozel sektor almıyor devlet te hangı bırıne ıs verecek ve % 80 de ilkokul mezunu bu insanların syn alıye kavaf bızzat kendısı acıklıyor ve ınatla memur kadrosu acıyorlar sunuda soyleyım affınıza sıgınarak turkıye 81 ılden olusuyor istanbul sadece 1 tanesı istanbuldakı olanakları örnek verırsen olmaz baska ıllerdende ornek ver bıraz ve ben mestan arkadasıma katılıyorum reyhan hanımın en azından ıyı veya kotu bır sonuc bıldırmesı gerekır 2 yıldır kanun degıl yasa degıl bahsedılen sadece duzenleme belkı meclıse sunsalar oylamaya bıle gerek kalmayacakları bır konu

Üye
    reyhan gazel Avatarı

Gerçek Adı
    Reyhan
    Son Giriş
    20.12-2011
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar siteye sürekli girip yazılanları okuyorum. Buradan beni bulup arayan arkadaşlarıma da elimden geleni yapıyorum. İnşallah yapmaya da devam edeceğim. Gündüzleri yoğunluktan, akşamları da oğlumla ilgilenmekten yazmaya fırsatım olmuyor. Bilmeyenler için benim oğlum da bu sitenin doğal üyesi... SP li- MR li. Kendisiyle birlikte sorunları büyüyen ve farklılaşan bir genç olma yolunda. Okuma yazma bu aralar en büyük derdimiz. Bunu anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum.

Gün içinde arayan arkadaşlarla konuşmak isterim.

Tel: 0312 229 86 62

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

reyhan hanım sizi anlıyoruz tabiki de oğlunuz içinde geçmiş olsun ama uzun zaman siteye herhangi bir yorum yazmadığınız için ister istemez kafalarda soru işareti olmakta en azından belli dönemler de 10 dk nızı ayırıp bir iki yorum yazar ve sorunlar hakkında bilgi verirseniz hem sizin hemde bizim açımızdan daha iyi olur

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Benim kendisine sorum özida başkan yardımcısı ve sitenin bir üyesi olarak kendisi bize şu anda kurumunuzda veya başka kurumlarda engellilerin sağlık raporlarıyla ilgili bir düzenleme çalış ması varmı yokmu?
    Varsa sizin 2 sene önce ilettiğiniz üzere çok kısada sonuçlanacak olan çalışmalar ne zaman sonuçlanacak?
    Eğer yoksa onuda bilelim.
    Lütfen bize yardımcı olacaksanız buradan net cevap veriniz.

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim sorumda Reyhan hanıma bu boş olan kadrolar ne zaman doldurulacak ? bunun için bir çalışma var mi kanunen hakkımız olan iş istishami ne zaman gerçekleşecek Kanunen var olan haklarimiz anayasa güvencesine alındı bunun için çalışmalar nelerdir cevaplarsa Çok sevineceğim ...

Sayfa 1 / 3 123 SonSon