Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ceren.kozaner Avatarı

Son Giriş
    06.07-2011
    Saat
    10:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hayat ortopedi ye yaptırdığım uzun bacak yürüme orthezime ithal parası ödedim, ama yerli yaparak beni kandırdı

bir de tamir için gittiğimde yeni cihaz vaktin geldi istersen hemen rapor alıp yapımına başlayalım dedi
    düşünmem gerek deiğimde o zaman randevu al öyle gel diyerek kilit sistemi bozuk olan cihaz ile beni geri gönderdi..

Gördüğüm muamele bu...

Üye
    moreplava Avatarı

Gerçek Adı
    mihriban
    Son Giriş
    04.03-2012
    Saat
    20:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm Ceren;
    Devlete bağlı veya bir üniversite hastanesinden cihazın yerli olduğuna dair bir rapor alırsan maddi manevi zararının karşılanması için dava açabilirsin ve büyük ihtimalle kazanırsın.İthal parası ödediğine dair bir fatura verildiyse sana işin daha da kolay.Resmi gazete cihazlarda ithal ödemesini kaldırdı artık yerli ithal ayırmadan tek ödeme yapıyo o yüzden yaptırdığınız yere çok dikkat edin fark verip fazladan para ödüyosanız cihazınızın ithal olduğuna emin olmadan ödeme yapmayın.

Üye
    bambino Avatarı

Son Giriş
    29.08-2010
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ceren sen extradan devletin ödediğinden fazla para mı verdin ithal olsun diye

bu arada ortezin ithal olan tek yeri kilididir arkadaşım diğer malzemeler burdan kullanılıyor kilit eklenince ithal oluyor