Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 71 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aivorf Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben bi işbankalı olarak çok şey konuşmak isterdim ama hala çalışıyorum .ondan susucam

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Aslında bunu sadece söz konusu işyeri değil bir çok işyeri yapıyor malesef. Kanunlarda ki cezai yaptırımların yetersiz olmasının büyük bir etkisi vardır. Bunun yanında denetim eksikliği de büyük sorun olarak karşımızda durmaktadır.

Birde buna bizim işverenlerimizin özürlülere karşı adeta önyarıgılı tutumunun olması çok vahim. Hatta bazı işverenler cezayı ödmeye bile razı olurken. Özürlü istihtam etmemeye bu kadar ki önyargılı bakabilmektedir. İşte karşımızda duran bu durumu üzülerek belirteyim ki çok düşündürücü ve manidardır.

Bütün bu sorunlar için ortak olarak mücadele ve dayanışma şarttır. Eğer biz bu mücadelemizi hakkıyla yapamazsak işte o zaman bu şekilde tutumlarla her zaman karşılaırız.

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: aivorf Mesajı Gör
    ben bi işbankalı olarak çok şey konuşmak isterdim ama hala çalışıyorum .ondan susucam
    Niye susuyorsun kardeş buraya susmaya mı geldin. Engelli kardeşlerine yapılan bu eziyetler karşısında susmak yakışmaz sana en ezından onları uyarabilirsin. Yada bize özelden yaz biz paylaşalım o bilgileri burada. Benim kimseden korkum yok.. Mahk4meye vereceğim onları zaten...

Üye
    Pozitif+ Avatarı

Son Giriş
    07.05-2016
    Saat
    11:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar
    İş Bankası tarafından Nisan 2008 Tarihinde 2 defa mülakatlara çağrıldım olumlu geçti ve Kabul edildim....(Onlar açısından)
    Onlar açısından Çünkü şartları bana kesinlikle uymadı...
    Bilgi ve Donanım açısından oldukça fazla İş Tecrübem olduğunu söyleyerek iş teklifinde bulundular.
    Ancak bana sundukları Teklif Asgari ücret?

Sakın Yanlış anlaşılması tabi Asgari Ücrete ihtiyaç duyup bu imkana sahip olmak isteyen bir çok arkadaşımız var .
    Ancak bana yansıyan izlenim sanki Kendi Bankalarında eleman çalışmanın ne kadar + bir özellik olduğunu hissettirmeye çalışmaları ve ne verirsek onu kabul ederler engelliler izlenimiydi..
    Ne kadar büyük bir kuruluş olsada benim profesyonel iş tecrübemi engelimi göz önünde tutarak bana böyle bir teklifte bulunulmasının yanılış olduğunu belirttim ve Teşekkürlerimi sunarak Teklifini REDDETTİM...

Üye
    aylin2481 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2013
    Saat
    23:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

(( Ben 1 hafta önce iş bankasında mülakata girdim bu yazılanları okuyunca umudum söndü tekerlekli sandalye kullanan birisi olarak iş bulmanın ne kadar zor olduğunu görüyorum ne yazıkki .....

Üye
    MEB_JAWSS Avatarı

Son Giriş
    15.06-2009
    Saat
    13:25
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/ALTINDAĞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İŞBANK I SEVmiyorum.

Üye
    phall Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    20.05-2012
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İşkurda ki iş bankası ilanında hiçbir azalma olmuyor. İnsanların umutlarıyla oynuyorlar. Yakın zamanda başvuru yapan arkadaşımız varmı_?

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

İş ;Bankası şehir eşkıyalarının en büyüğüdür...

Üye
    phall Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    20.05-2012
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kimsenin yarını garanti değil. İş konusunda bizim sorunumz çok büyük.

Üye
    kadirgursoy Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    Arnavutköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar sizin başka derdiniz yokmu ya? Bence yaşadığımız şu zaman da legal tefecilik yaparak ülkemizin ekonomisini darma dağın eden bankalarda çalışmak bu soyguncu tefecilerin ekmeğine yağ sürmektir!!! Bir zamanlar bende altı ay kadar denizbank genel müdürlüğünde çalıştım... Yemin ediyorum bankada çalıştığım her güne lanet ettim!!! zor nefes alabiliyordum!!! Bankacılık yapanlar size söylüyorum!!! Siz ne iş yapıyorsunuz??? Para satıyorsunuz!!! Faizlerle ve kampanyalarınızla insanların kanını emen bi sistemin parçası olmak nasıl kabullenilebilir?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

şu karikatürü anımsadım bi anda:

yigitozgur05 - İş Bankası sakat istihdam etmiyor!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kadirgursoy Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Arnavutköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ehhehe ehe ehe tam uymuş!

Üye
    körbıçak Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    27.05-2016
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Malesef iş bankası engelli istihdamı konusunda baya vukuatlı ve mimlenmiş bir kurum

Üye
    KARBEYAZ09 Avatarı

Gerçek Adı
    Semih
    Son Giriş
    25.08-2017
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    Aydın/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kadirgursoy;
    Yorumları yazarken 40 kere düşünmek lazım. kimine göre iyi kimine göre kötü , burda Millet ekmek parası kazanıp ev geçindiriyorlar. bi kere banka olmazsa sen ne arkadasına,akrabana,sülalende kim varsa havale göndermek istersen kimin aracılıgıyla gndereceksn. banka seni zorlamıyor isteyen gider isteyen gitmez. Turkiyede Kredi kartı olmasaydı insanlar ac kalırdı bunu da unutma, Faiz olayına gelince evet faiz haram ama bugunkü koşullarla o gunku kosullar bir değildir. Banka olmazsa sen ne ev nede araba sahibi olabilirsin. bankalar en azından kredi imkanı vererek 5 yılda 10 yılda 20 yılda insanları en azından ev sahibi veya araba sahibi yapabiliyor. yüzbinlerce çalısan bankacılar var peki iş olmadan nasıl eve ekmek götürecek insanlar, biraz yorumları yazarken dikkatli yazalım Kimse kusura bakmasn Banka babanızın hayrına iş yapmaz. kimse seni zorlamaz.

Üye
    kadirgursoy Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Arnavutköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben bankanın bizzat devlet olmasını söylemeye çalıştım! ama söyleyemedim galiba... arkadaşlar bin tane banka varsa dünyada 900 tanesi kan emici yahudilerin elinde!!! yalansa,yanlışsa düzeltin!!! ama kime hizmet ettiği belli olmayan adam benim hayallerim olan ev,araba ve kendi işim gibi durumlarımdan yararlanarak bana parasını satıyor ve ben mecbur belki kaç tane bebek kanı dökmüş adamın ekmeğine yağ sürüyorum! hangi banka kime ait kimler ortağı bilen varmı! bilen varsa bunun bilinmeyen yanlarını hiç düşünebiliyormu??? yapmayın gözünüzü seveyim! bankalar olmasa devlet bizzat banka gibi milleti için uğraşsa ve halkın ne idüğü belirsiz insanlara muhtaç olması engellense daha iyi bir ülke olmazmıyız?????????????

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon