Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar çamlıkdaki tuvaletlerin engellilere uygun olmadığı konusunda şikayet gelmişti bana,
    sizden ricam vereceğim adrese Denizlili arkadaşlar şikayet maili atmanızdır.siz atarsanız ardındanda biz yazı sunarsak çok daha çabuk ve başarılı oluruz.

https://tahsilat.denizli.bel.tr/webp...php?wwsayfa=47 şikayet için buraya tıklayın tc kimlik numaranızı yazın başvuru no yazan yere hiç bişey yazmayın. yeni başvuru yazan yeri tıklayın ardından çıkan bölümleri doldurun.istek ve şikayetinizi yapın.
    ben aşağıdakini istedim

Hıdrellez Şenliğinin yapıldığı gün, engelliler ve aileleride orada toplandılar.Güzel bir programdı ancak bu programda tadımızı kaçıran gözden kaçırılan yada unutulan bir eksikliği dile getirmek istemekteyiz.tekerlekli sandalyeli çocukların tuvalet ihtiyaçlarını karşılamak üzere tuvaletlere yöneldiğimizde, engellilerin tekerlekli sandalye ile tuvalete girebileceği bir rampanın ve uygun tuvaletin bulunmadığını üzülerek dile getirmek istemekteyim.Önümüzde ki aylarda engellilere hizmet veren bir internet Sitesi Denizli Çamlık Piknik alanında bir piknik yapmayı planlamaktadır ve bu pikniğe şehir dışından bi çok tekerlekli sandalyeli kişi katılacaktır.Bu organizasyonda biz bir Denizlili olarak çamlıkta ki tuvaletler yüzünden mahçup olmak ve yaşadıkları sıkıntılardan dolayı üzülmek istememekteyiz.Sizden ricamız en kısa zamanda engellilere uygun tuvaletin yapılmasıdır.

Üye
    ATOM KARINCA Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    3364954
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    8

başvuru sırasında hata oluştu diyo ama hatalı bir bilgi girmedim ki. bu yüzden başvuru yapamadım.

İşleminizde Aşağıdaki Hatalar Oluştu.

• Nüfus kaydınız doğrulanamadığı için başvurunuz kabul edilmedi.
    • Ad ve Soyadınızı BÜYÜK HARFLERLE ve İki İsim arasında 1 boşluk vererek yazınız.
    • Lütfen TC Kimlik Numaranız ile Nüfusta yazılı ad soyadınızı doğru giriniz.

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

ayşecim benmde aynı uyarıyı vermişti farktmedim hata ne diye adımı soyadımı küçük yazmışım ondan bakıyom yaw hata yok diyom onu görmüyormuşum

Üye
    ATOM KARINCA Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    3364954
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    8

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yok hemşom bütün hata verdiği yerleri hatalı olmamasına rağmen tekrar tekrar denedim olmadı, neyse yarın tekrar bakarım.