Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ataka34 Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    15.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul-sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Teşekkürler rıfat örnek,,,

arkadaşlar...2008 yılının başlarında,sinop ve ilçelerinde ,engellilere sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı tarafından akülü araba dağıtıldı,,,bu araçlar çin malı idi ve tabiri caiz ise dandikti...bu araçlardan bana da verildi ve 2 ay sonra ara bozuldu...baktımki sadece benim değil ,dağıtılan araçların hemen hemen tamamı bozuldu...araçları bize ulaştıran vakıf ile tamasa geçtik ve yardımcı olmalarını söyledeik,,,daha sonra istanbuldan bir firma ile anlaşıldı ve afraçlar istanbula yollandın...aradan 15 ay geçti ve bu araçların bakımını kabul edenler nedense yan çüzmeye başladılar...seçimde tuncelide susuz köylere dağıtılan çamaşır makineleri kayamakamlığın,valiliğin hangi bütçesinden karşılanıyor ise bu araçların bakım masraflarıda aynı bütçeden karılanır...nedense sinop ve ilçelerinde diğer illerde uygulananlar uygulanmadı...mesela istanbulda durumu iyi olmayan bir engelliye araç verilir ve bu araç ilerde bozulursa bunun bakımını sosyal yarımlaşma ve dayanışma vakfı karşılar...ancak nedense sinopta bu kanun uygulanmadı...kimsenin umurunda olmadı,güzel havada millet dışada ,iken engellilerin evde hapis olmaları k,msenin umrunda omadı ayancıkta bir kardeşimizin okula el arabası ile taşınması milletvekillerine de dedik belediye başkanlarınada derneklerede il başkanlarına ilçebaşkanlarına vali beye ayancık kaymakamına,el arabası ile çocuğunu okula taşıyan ekrem beyin rica etmeside yeterli olmadı,
    hatta bir milletvekili bana telefonda benim kıredi kartı borcum var ben ne yapabilirim demesi,beni inananın çok yaraladı
    hayatımda hiç bir zaman isyan etmedim engelli olduğuma,bu araçların tamir durumu ortaya çıkana kadar
    meğer biz sahipsizmişiz
    meğer bizim araçlar yanlış zamanda bozulmuş
    keike bu araçlar seçim zamanında bozulsaydı
    o zaman sırtımızı sıvazlayanlar çok olurdu
    ama içimdeki umut hiç bitmedi taki rıfat örnek bu işe el atana kadar
    teşekkürler rıfat örnek
    teşekkürler,binlerce teşekkürler
    evet sayın rıfat örnek bu konuyu engell,iler haftasında sinopta duymuş ve sıcağı sıcağına istanbula gitmiş
    rıfat bey ile istanbulda bu araçların tamirini yapılan şirkete gittik...yetkililerle görük...şirkette yetkili sayın mustafa bügelek ve teknik servis sorumlusu,suat bügelek bizlere çok yardımcı oldular ve esnek davrandılar...rıfat bey 1 aracın bakım ücretini ödedi ki bu araç sinopta acil bir engelli kardeşimize gidecekti...daha sonra tekrar aradı ve bir aracın daha bakımını üstlendi ve diğer araçların,tamir masrafınıdaen kısa sürede çözeceğini ve çözmeye başladığıı söyledi...gerekirse bu araçların ilerde sorun çıkaracağından başka bir araçlarla değiştirileceğini söyledi...sayın milletvekillerim
    sayın il başkanlarım
    belediye başkanlarım
    ilçe başkanlarım
    sosyal devletiz madem
    sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı başkanım
    sayın iş adamlarım
    sayın dernek başkanlarım
    yakında seçim var aday olacak veya olmayı düşünen sinoplular
    unutmayın
    yarı sizde engelli olabilirsiniz
    bize çıkan piyango sizede çıkabilir
    unutmayın bizler yıllardır engelliyiz ve daha tecrübeliyiz
    yarın çok geç olmadan sizlerde elinizi taşın altına koyun....kıredi kartı borcu olan vekilim,sizin kıredi kartınız var bizim oda yok...rıfat örnek bir öncülük etti
    bırakın siyaseti
    bırakın bürokrasiyi
    sadece ayancıkta 80 tane engelli olduğunu hatırların
    biraz vicdan
    biraz merhamet
    biraz ilgi istiyoruz
    bize destek olun
    bizler dilenci değiliz
    sadece kimimiz işç, emeklisinin kimimiz işçinin,kimimiz işsiz babanın ve rahmetli babanın çocuklarıyız
    bu seçimi biz yapmadık
    ama
    onurluyuz
    ama gururluyuz
    çünkü biz sinopluyuz
    biliyoruz
    rıfat örnek gibi niceleri çıkacak
    ve bu iş çözülecek
    tekrar teşekkürler sayın rıfat örnek
    rıfat abi...

Üye
    ataka34 Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    15.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul-sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben kas hastasıyım ve akülü araç kullanıyorum,yani kullanıyordum
    sağ olsunlar 3 aydır akülü araç kullanmıyorum.
    bundan 3 ay önce aracım bozuldu ve aracımı istanbula yolladım.aracımın motoru bozulmuş 200 tl de para yolladım ama halen aracımgelmedi.her aradığımda beni sallıyorlar.ancak ben buradan o firmanın adını ve geriplanda firmaya kimler ortak olduğunu anlatırsam. o firma gerçekten sallanır...sizce biz kime güveneceğiz?sizce ben özürlülerin üzerinden sömürü kurmuş olanları teşhir etmelimiyim?kimlerin bu firmaya ortak olduklarını ve hangi belediyenin işlerini o belediyedeki ortağı sayesinde aldıklarını,aracı bozulan kişilerin aracını maddi olarak yaptıramayınca geri iade ederken araçtan parça aldıklarını.hangi derneklerle çalıştıklarını?hangi belediyenin beyaz masası ile çalıştıklarını...

Üye
    mat_ögretmeni Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:25
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardeşim ne demek istiyorsan açıkça söyleyebilirsin siyasi propaganda yapar gibi yok belediye yok bilmem ne demene hiç gerek yok.
    anlat ki herşey ortaya çıksın ve burda bir şerefsizlik yada sömürü söz konusu ise bunun orası burası olmaz her neyse ortaya çıkmalı ve gereken yapılmalı...