Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    17 Mayıs Güncel: Az önce Neomarin CarrefourSa yetkilisi tarafından bu konuda telefonla beni aradılar. En geç 1 hafta içinde en az 5 adet tekerlekli sandalye temin edeceklerini belirttiler..

AVM'lerde engelliler de faydalansın diye ihtiyacı olan engellilere AVM'lerde bulunduğu süre içinde geçici kullanım amacıyla tekerlekli sandalye hizmeti verilmektedir. Sadece engelliler içinde değil aslında, yaşlı insanlarımız da olabilir, yürüme güçlüğü çekenler de, geçici sakatlık yaşayan bir kişi de... Güzel bir hizmet değil mi? Bu hizmet verilirse tabiî ki güzel...

Neomarin CarrefourSa'da bu hizmeti vermeyi düşünmüş. Evet, sadece düşünmüş. tekerlekli sandalye ihtiyacı olan engellilerden aynı anda tek kişi Neomarin CarrefourSa'ya girebilir. Çünkü koskoca Neomarin CarrefourSa'da bu hizmet için sadece bir adet tekerlekli sandalye bulunmakta... Bu anlamda Neomarin CarrefourSa'nın bu tutumunu kınıyorum.

Üye
    gazi78 Avatarı

Son Giriş
    06.08-2015
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili arkadaşım,carrefourSA yı kınamadan önce müşteri ilişkileri müdürü ile görüştünmü,hazır orada iken görüşüp durumu izah etse idin mutlaka olumlu bir cevap verirlerdi.Şimdi sesli olarak düşünsek siz birkaç arkadaşınız ile O carrefourda buluşmak için sözleştiniz (9 kişi) kapıya geldiniz ve 9 adet tekerlekli sandalye istediniz size sadece 8 adet sandalyemiz var dediler ve siz yine memnun olmadınız neden çünkü 1 kişi sandalye alamadı. Bu isteklerin sonu gelmez kanısındayım.Hayat güzel ve kısa hep iyi tarafından bakar isek mutlu olmaya çalışırız.Saygılarımla.

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

5 Sandalyeleri bile olup da bana temin edemeselerdi memnuniyetsizliğim olmazdı. 3 Ay önce de tek sandalye (kendi ifadeleri) vardı, bugün de... 3 ay önce yetkiliyle de görüşüldü, şikâyet dilekçesi de yazıldı. Yine aynı, yine aynı... Ben CarrefourSa'yı kınamıyorum. CarrefourSa'nın bu tutumunu kınıyorum.

Tabiî ki hayata güzel yanından baktım ve ben 2 saat boyunca CarrefourSa'nın otoparkında tek başıma arabada oturup beklerken başka bir engelli arkadaşım (Birbirimizi hiç tanımasak da...) mutlu olduğu için bende mutlu oldum.

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

Az önce Neomarin CarrefourSa yetkilisi tarafından bu konuda telefonla beni aradılar. Konu hakkında görüştüler, yukarıda yazdıklarımı ve biraz da fazlasını tekrar dile getirdim. Mağdur olduğum için tarafımdan özür dilendi. Bir daha aynı sorunu yaşamamamız için en geç 1 hafta içinde en az 5 adet tekerlekli sandalye temin edeceklerini belirttiler...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Konuyu takip edip sonuca bağladığın için kutlarım.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

patron, henüz daha bağladım sayılmaz. Konuyu buraya yazmadan evvel kendimce CarrefourSa'ya 3 aylık bir süre tanımıştım... Şimdilik sadece sözlü olarak belirttiler, umarım en kısa (1 Hafta olmasa bile 2 haftaya da razıyım.) zamanda da yerine getirirler, o zaman da biz teşekkür ederiz Neomarin CarrefourSa'ya...

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    5 Adet olmasa da şimdilik 1 adet sandalye almışlar, toplamda 2 adet sandalyeleri olmuş...