Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mehmet1125 Avatarı

Son Giriş
    16.11-2016
    Saat
    21:25
    Yaşadığı Yer
    Karaman/Ermenek
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Geçen hafta içerisinde ülkemizin güzede ili Konya da alışveriş amacı ile Kule Site dedikleri merkeze gittim. Burada ülkemizin markası olarak lanse edilen firmalarından 5 tanesinin kapısından içeri giremedim.
    Şöyle ki; kapı girişine koyulan x ray cihazında geçerken cihaz ötmeye başladım, güvenlik görevlileri hemen geldi. Bana; "üst araması yapmaya kalktılar, ben mağazaya henüz giremediğimi, bacaklarımda protez olduğunu bu sebepten x ray cihazının tepki verdiğini anlatmaya çalışmama rağmen görevlileri ikna etmek bir yana etraftaki insanların meraklı bakışlarına mağruz kaldım. Hiç hoş bir duygu değildi. Neyse cümlenin özeti, aynı olay girdiğim 5 mağazada da başıma geldi. Güvenlikçilerin bana engelli olmadığımı varsa engelimi göstermemi söylediler, ben durumu ayak üstü mağazanın önünde anlatmaya çalışmaktan yorulduğum için mağazaya girmekten vaz geçtim. Şimdi asıl soru şu ben bu adamlara dava açmak isterim ama; yasal süreçte suç güvenlikçilere kalır, mağaza sahiplerine ve markaya hiç bir şey olmaz.

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Dua etki girişte yakalanmışsın x-ray lara ya çıkışta yakalansaydın.
    Oalackları düşünebiliyomusun.
    Geçmiş olsun