Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    o hastanenin başhekimine yazili sikayette bulunmanizi tavsiye ediyorum

Üye
    N. UÇAN Avatarı

Gerçek Adı
    Nur
    Son Giriş
    22.01-2013
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İlk etapta ben de bu şekilde düşünmüştüm, sonrasında BİMER'in daha etkili bir şikayet yolu olabileceğini düşündüğüm için şikayetlerimi BİMER'e ilettim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

Herkes birbirini eziyor... Nasıl da zıvanadan çıktı bu insanlık akıl ermiyor!

Çok iyi etmişsiniz BİMER'e yazarak. Hatta keşke bir de il/ilçe insan hakları kuruluna şikayet etseydiniz. Valilik/Kaymakamlık kamu görevlilerinin korkulu rüyasıdır!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    N. UÇAN Avatarı

Gerçek Adı
    Nur
    Son Giriş
    22.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tavsiyelerinize uyarak Kaymakamlığa da şikayet dilekçemi gönderirim. Alakanız için teşekkürler.

Üye
    neptune Avatarı

Son Giriş
    04.07-2010
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun; ancak ambulansların görevi insanları hastanelere taşımak değildir. Amacı, "acil" olan, yani hayati tehlikesi olan ya da hemen müdahale edilmesse hayati tehlike ortaya çıkacak olan vakalara müdahale etmek ya da müdahale edilebilecek yerlere nakletmektir.

15 milyonluk şehirde kötüye kullanımı çok yaygın olduğu için, gelmeden önce soru sormaları doğal. Büyük olasılıkla telefonda ne olduğunu anlamışlar ama yine de gelip bir bakmışlar; hayati tehlikesi olmadığından emin olunca da ayrılmışlar. Olasılıkla ne olduğunu telefonda anladıkları için yukarıya sedye çıkartmamışlardır. Size de gereksiz tartışmaya girmemek içi "sedyemiz yok" demişlerdir. Diğer türlü tartışmayla başlayıp kavgaya kadar giden bir süreç yaşamaları olası çünkü.

Eğer ambulanslar gerçekten "acil" yani hayati tehlikesi olan vakalarda kullanılmazlarsa, 15 milyonluk şehirde kötüye kullanımı çok yaygın olacağı için, yarın çok sevdiğimiz bir yakınımızın gerçekten "acil" gereksinimi için ambulans bulamayabiliriz. Bizim eşimiz-çocuğumuz-ana babamız hayatını kaybetmek üzereyken, bir başka insanın psikolojik sorununa müdahale ediyor ya da hasta yakınları ile tartışıyor olabilirler.

Yeniden geçmiş olsun.

Üye
    N. UÇAN Avatarı

Gerçek Adı
    Nur
    Son Giriş
    22.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkür ederim. Ben bu konuyu şikayet konusu yaparak, BİMER'e başvurmuştum. Sonuç olarak ise, görevliler uyarı almışlar. Umarım bu fahiş hatayı tekrar yapmazlar.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12