Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 16 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    uday Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    14.06-2016
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar kayseride özürlü olmak hayli zor bişi
    burada özürlüysen ve kamu dairesinde işin varsa torpilinde yoksa süründürüyorlar
    torpilli olanlar veya çok iyi yalvarıp acitasyon yapanların işi anında görülüyor
    bu durumu bildiği halde
    KAYSERİ VALİSİ BİLİCİ engellilere karşı ve engellilerin sorunlarına karşı çok duyarsız umursamaz bir tavır içinde. valiyi görevden aldıralım mı ?
    ne dersiniz mail kampanyası başlatalımmı ?
    BİLİCİ kayseriden gitsin

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Vali gitmezde uygulamalarını yazarsan belki onları değiştirebilme şansımız olur.

Kaysei valisi şimdi o Cumhurbaşkanını nasıl ağırlıyorsurki tam gözbebeğine girmiştir.
    Kolay kolay kimse yerinden edemez.

Üye
    cyeniceli88 Avatarı

Son Giriş
    01.03-2012
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aferist arkadaşımıza yuzde yuz katılıyorum.

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cumhurbaşkanının memleketi oraya kendine yakın bir vali atamıştırlar onu oradan şahı gelse sürdüremez diğer meseleye gelince bence valinin uygulamalardan haberi olmayabilir bunları valiye duyurmak lazım diye düşünüyorum

Üye
    birkul Avatarı

Son Giriş
    11.12-2012
    Saat
    09:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

olan olumsuzlukalrı biz duyuralımda gerisi onlara kalsın olmaz yapmaz alınmaz vs gibi birşey demek yerine gerekl iyerlere bildirip sonucu görelim. ha vali alınmaz belki yada başka uygulama olur mesele haksızlıklar konusunda ne gibi duyarlılık var ne gibi uygulama var onu görürüz hiç olmazsa

Üye
    uday Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    14.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ibrahim peygamberi ateşe attıklarında karınca su taşımak istemiş
    demişlerki yahu sen daha ateşe yaklaşmadan ölürsün
    karınca demişki
    OLSUN EN AZINDAN TARAFIM BELLİ OLUR

----------

arkadaşlar koskoca türkiyeyi bir çırpıda düzeltemeyizki
    yani diyorumki il il düzeltsek
    kayseriden başlayalım
    engelli insanlara karşı duyarsız olan yöneticileri üst kurumlara topluca şikayet edelim
    bu şekilde hareket edersek başarılı olabiliriz
    çünki çok kalabalık bi site burası
    sadece güç birliği yapmamız gerek

Üye
    münocan Avatarı

Son Giriş
    30.08-2012
    Saat
    01:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynen katlıyorum kayseride engeli olmak çok zor
    daha önce verilen sözler okadar çabuk unutuluyorki bir anda acaba benmi yanlış anladım bu kişlere böyle sözler vermedi demekten kendini alamıyorsun

Üye
    yeraltı_86 Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben de katılıyorum bir yerden baslamak lazım...mail yagmuru iyi bir fikir..

Üye
    uday Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    14.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2009 şubatından itibaren malülen emekli olabilmek için çalışmalara başladım. Kayseri SGK nın istediği tüm evraklarımı işlemlerimi tamamlayıp 15.nisan.2009 da malülen emekli olmaya müracat ettim. 15.mayıs.2009 da %90 özürlü heyet raporumu alabildim. Anlam veremediğim bir şekilde kayseri SGK çalışanları ellerinden geldiğince engellemeye yavaşlatmaya çalışıyorlardı. Çok önceden aldıp hazır ettiğim epikriz raporumu dosyama koymayarak il sağlık kuruluna kasıtlı olarak dosyam eksik gönderildi epikriz raporu dosyaya eklenmemiştir diye il sağlık kurulu dosyamı ret etti. Raporumu dosyama koydurup il sağlık kuruluna yeniden göndersem bile benimle sürekli zıtlaşan SGK çalışanları bu seferde senin rapor el ile yazılmıştır diye dosyamı ret ettiler ettirdiler. Oysa incelendiği zaman benden öncede sonrada el yazısı birçok epikrizli dosyanın onaylandığını göreceksiniz. Aylarca doktora yalvararak epikriz raporunu daktilo ile yazdırmayı başardım dosyama ekletip tüm engellemelere küfürlere hakaretlere tehditlere rağmen dosyamı yeniden il sağlık kuruluna göndermeyi ve kurulda onaylatmayı başardım tam her şey bitti emekli olacağım derken SGK çalışanları sen 15.nisan.2009 da müracat etmişsin 15.mayıs.2009 da heyet raporu almışsın nisan ile mayıs arasında bir aylık borcun var içeride şimdiye kadar biriken altı aylık maaşın yanıyor dediler.
    Oysa beni hiç kimse böyle bir borcun varlığından haberdar etmedi söyleselerdi elbette yatırırdım. Hatta il sağlık kurulu geçmişe dönük borç varken dosyamı ret etmesi gerekirken ben kasten olduğuna inanıyorum onlar kaza ile diyorlar atlamışlar bu hatayı, tabi yaptıkları bu hata altı maaşımın yanmasına hatta emekliliğiminde gecikmesine sebep oldu. Kayseri SGK da çalışan hiçbir görevli memura derdini anlatamıyorsun değil dert anlatmak durumunla ilgili bir şey sorduğun da bile azar işitiyorsun. Seni azarlayıp hakaret eden memuru ilgili muavin beye şikayet ediyorsun, şikayet ettiğin memur seni kolundan tutup aynı muavinin odasına götürüp muavin beyin gözü önünde tartaklıyor beni. Dosyam hangi aşamada diye arada bir telefonla bilgi almak istiyorum telefonda bile azar işitiyorum olup bitenler hakkında genel müdüre çıkıyorum müdür bey muavin beyi çağırıyor tartaklanmama seyirci kalan muavin bey içeri giriyor ve sokak jargonu ile müdürüm beni çağırtmışsın süleee diyor. Aralarındaki samimiyete bakınca anlıyorsunki seni dinleyecek anlayacak kimse yok.strateji değiştiriyorum kimseyi şikayet etmicem yalvar yakar olup işimi yaptıracam ilgili memura bey abim lütfen bi zahmet bi yardımcı ol diyorsun ne yardımı sana yardımcı olabilmem için cebimde para olması gerek diyor bu seferde dilenci yerine konuyorsun anca ben dilenci değilimki diye bildim. Benim gözlemlediğim şu kayseri SGK da memur arkadaşları rahatsız etmiceksin köyden kentten gelmiş eş, dostları ile oturup rahatca çayını kahvesini içecek sohbetini edecek hasbelkader araya girer bir şey sorarsan işte o zaman fincancı katırlarını ürkütmüşsün demektir. Elimde yakinimdir ilgilenin ibareli bir torpil kartım olmadığı için Kayseri SGK da çalışan memurlar tarafından aşağılandım azarlandım hakaretlere hatta küfüre maruz kaldım.
    Seni valiliğe şikayet ettim diyorsun git bidaha şikayet et deyip meydan okuyorlar. Buranın SGK da kim müdür kim memur belli değil maalesef kimse kimseyi ka ale almıyor. KAYSERİ SGK PERSONELİ BİRBİRLERİ İLE LÜZUMUNDAN FAZLA SAMİMİ OLMUŞTUR.

Üye
    zaleyna Avatarı

Son Giriş
    18.07-2016
    Saat
    00:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne yapmamız gerekiyorsa yapalım

Üye
    diyalizci Avatarı

Gerçek Adı
    OSMAN
    Son Giriş
    29.01-2016
    Saat
    11:29
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

karserde özürlü hakları ihlal ediliyo doru bi konuya deyinmiş arkadaşım bu nuyu açarak ama kayserde okadar engelli arkadaşımız var neden sesi çıkmıyo gelin toplanılım kapatalım meydan tırafini nasıl duyulur sesimiz bakın ama nerde o yürek bizim kayserli özürlü kardeşlerde höddesen kaçacaklar.

Üye
    umut38 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2014
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar
    diyalizci; sadece Kayseri'de ihlal edilmiyor özürlü hakları bu 81 il içinde geçerli ancak Kayseri adı altında konu açılmış. Ayrıca Kayserili özürlü kardeşlere höddesen kaçacaklar demişsin öncelikle sen burda öyle bir teklifte bulundunda katılım olmadı ise söyle.
    uday; Kayseri Valisi Bilici görevinden alınsa ve yerine başka birisi getirilse o kişinin görevini suistimal etmeden yerine getireceğine kim garanti verebilir. bir söz vardır gelen gideni aratır diye.
    ancak burda elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız...

Üye
    diyalizci Avatarı

Gerçek Adı
    OSMAN
    Son Giriş
    29.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

umut38 kardeş sen anadolu engelliler derneyine geliyomusun orda bu konular konuşuluyo ve nedir efendim mesaj atalım diyolar ilgili kuruluşlra bilgi sayardan dediler bende dedimki mesajla falan bu is plmaz kalkın gidelim hepberaber kimle konuşacaksak neyapacak hadin kimseden tık yok ben içindeyim konuyun bana yürekli adamlazım yapalım dedimmi sonukadar gidecek sen kayserdeysen gelim senlede gidelim kardeş nereye diyosan.

Üye
    umut38 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2014
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Osman abi ben anadolu sakatlar derneğine birkaç kez üye olmak için gittim ancak fazla bir ilgi göremedim veya bana öyle geldi zaten derneğe gidecek vaktimde olmuyor.
    Söylemiş olduklarında haklısın, bunlar bir veya iki kişi ile olacak işler değil birlik olunması,dernek yönetimininde birşeyler yapması lazım.

Üye
    diyalizci Avatarı

Gerçek Adı
    OSMAN
    Son Giriş
    29.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kayserde benim çak zoruma giden bişey daha var tranvay oto büsler sadece kırmızı otobüslere üjretsiz biniyoruz diyerlerine üjretli bize bu türkinin her yerinde böyle deyil engelli pasosu yada kartı olan üjretsiz biniyo ama bizim kayserde bu uyguluma yok neden zabıtalar polisler daha ismini sayamdım kişiler üjret vermeden biniyo bunlar devlet memuru ayda 1.800 lr maaş alan kişiler neden biz özürlüler binemiyoruz bizim çalışma olanımız kısıtlı bumu adalet?

Sayfa 1 / 2 12 SonSon