Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    TIBET26 Avatarı

Gerçek Adı
    Tuncay can
    Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba aslında çok uzun bir zamandır düşünüyordum işkurun engellilere açtığı kurslara katılmayı; ama anadolu yakasında herhangi bir kurs açılmıyo. ben de beyoğlu işkuru arayım dedim.
    ruhsal yönden engelli oldugum için benim için yol sorun olmaz diye düşündüm. aradım beyoğlu işkuru ve kurslar servisini bağladılar engellliler için açilacak kursunuz var mı diye sordum, karşımdaki kişi bana düşündüğün bir kurs var mı diye sordu. ben de bilmiyorum siz hangi kurslar açılacagını söylerseniz karar verebilirim dedim. adamda bana düşün karar verdiğin zaman ara dedi.
    ben siz söyleyin açılacak kursları diyorum adam söylemiyo. bana nerde oturuyosun dedi ben de kadıkoy dedim, o zaman bizim kurslara katılamazsın biz seni gönderemeyiz. kadıköyü ara dedi ve telefonu kapattı.

şimdi ben ne yapmalıyım illaki ben kadıkoyde açılan bir kursa gitmek zorunda mıyım. ve bu telefondaki terbiyesiz adam beni insandan saymayıp neden istediğim bilgiyi bana vermedi.

arkadaşlar inanın çok üzüldüm neden böyle bir devlet kurumu bu şekilde davrandı bana

Üye
    pashayavuz Avatarı

Son Giriş
    09.05-2010
    Saat
    19:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yaptığı gerçektende bir terbiyesizlikmiş. O kendinden utansın. Hiç kafana takma dert etme. Böyle insanlar her zaman ettiğini bulur hiç merak etme...

Üye
    isoduzce Avatarı

Son Giriş
    19.04-2012
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaş alo başbakanlık 150 çeviriyorsun direk istanbul valiliği çıkıyor derdini veya şikayetini buraya anlat sana yardımcı olmaları gerekiyor ayrıca sana yapılanları bimer den mail yoluyla dilekçe yazabilirsin ayrıca bütün arkadaşlara bilgi veriyorum 150 tel aradağınızda illerde valilikler ilçelerde kaymakamlıklarda vatandaşların problemleri ve şikayetlerini dikkate alıyorlar.

Üye
    neseli09 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Neşeli
    Son Giriş
    14.09-2015
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hakaret içeren bir unsur göremiyorum ben mesajınızda. Biraz alıngansınız, biraz da durumu abartmışsınız.

Ama şikayet edecem diyorsanız isoduzce arkadaşın dediklerini yapabilirsiniz.

Üye
    tunç ballı Avatarı

Son Giriş
    15.03-2013
    Saat
    15:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kaba davranmış,mdevlet memurlarının vatandaşa karşı saygılı ve kibar olması gerekir.daha kibar bir şekilde daha açıklayıcı olmak yerine ,davranış bozukluğu sergilemiş.

Üye
    ceyrantirikçi Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    25.06-2017
    Saat
    14:42
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ilçelerde özürlülerin sorunlarıyla kimse ilgilenmiyor. işiniz resmi bir kuruma düşmeye görün adamlar sanki bizleri aşağılamaya çok hevesli gibiler hemen başlarından savıyorlar kimse özürlüye yardımetmiyor bizim ilçede engeliler derneği var. ama hiç bir işe yaramıyor dernek başkanı özürlü olmasına karşın kimseye yardım etmiyor.kaymakamlıkta yapilan haksız davranışlara göz yumuyor.bana değmeyen bin yaşasın misali nasıl olacak bu özürlülerin hali

----------

93 yılında endüstiri meslek lisesincen mezun oldum ogünden beri işkura gider gelirim daha bir çalışan bana yardımcı olmadı bence devlet işkuru boşuna kurmuş hiçbir işe yaramıyor orda çalışanlar ancak kendi tanıdıklarına iş buluyorlar.devletin imkanları ancak tanıdıklara

Üye
    NURGÜLFERİCAN Avatarı

Son Giriş
    24.02-2014
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    Aydın/Kuşadası
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    engelli yada engelsiz sonuçta bir kurumda görev yapan bir memurun bence görevini yerine getirmesi gerekir.Herkesin bazen sinirli yada canının sıkkın olduğu anlar olabilir ama öenmli olan bunu işe yansıtmamaktır bence. Eğer o masada oturup vatandaşın işini yapmayacaksan oturmayacaksın kardeşim...saygılar.