Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Sessizce_
    Misafir Üye
    Sessizce_ Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    AÖF İşletme 3. sınıf ara sınavlarında engel durumumu gösteren raporumu ibraz edemediğimden, sınav yerlerim konusunda sıkıntı yaşamıştım.

Final sınavlarında durumumun göz önünde bulundurulması için girişimde bulundum ancak başvuru için geciktiğimden (kendi ihmalim - sınavlara 10- 15 gün kala, yani epey geç ilettim dilekçemi) bağlı olduğum büro yetkilileri bu evrakımı AÖF' e ileteceklerini ancak düzenlemelerin bu sınavlara yetişemeyeceğini, süreyi geçirdiğimi söylediler. Kendi hatam olduğundan kabul etmek durumunda kaldım tabiki.

03.06.2006 Cumartesi sabah sınav yerine gittiğimde iki AÖF yetkilisi kapıda beni bekliyodu. Sınav yerleri önceden belirlendiği için yer değişimi yapamadıklarını , ama en azından bina içinde uygun bir sınıfa verilmem için AÖF' ün sınavlara 3 gün kala acele olarak burdaki büroyu, okulu bu konuda uyardığını ve kendilerinin de durumu kontrol edip rapor tutmak üzere görevlendirildiklerini söylediler. Yani AÖF bi çeşit "olağanüstü hal " ilan etmiş ve öyle çalışmıştı.

Cumartesi de pazar da yaptılar aynı uygulamayı. Okullarda giriş kat uygun sınıflarda, tek başıma sakin kafayla iki güzel sınav geçirdim.(Cumartesi zemin kata inmekten, pazarda üçüncü kata çıkmaktan kurtuldum. AÖF yetkilileri bana -sizin gibi pek çok arkadaşınız haklarının bilincinde olmadıklarından bizlere böyle pek başvuru gelmiyor, geldiğinde fakülte elinden geleni yapıyor- açıklamasında bulundular.

Açık söyleyim bu zamana kadar ülkemizde engellilerin bu kadar önemsendiği özel ya da tüzel başka bir kurum görmemiştim.
    Çok Mutlu Oldum.

AÖF YETKİLİLERİNİ AL-KIŞ-LI-YO-RUM.

Üye
    neseli09 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Neşeli
    Son Giriş
    14.09-2015
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ÇOK GÜZEL VE YERİNDE BİR UYGULAMA.

TEŞEKKÜRLER AÖF

Üye
    albatros_070 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:56
    Yaşadığı Yer
    karaman
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

şaşırdım hayret ama senin adına güsel tabi sevindim umarım ii geçmiştir sınavın
    aöf ye tebrikler

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

ya walla kendimi salak gibi hissettim şimdi. hiiiiççç haberim yoktu bu uygulamadan. ben gerçekten çok ilgisizmişim demekki. e ben boşu boşuna mı çıktım 4 sene boyunca o dağlar kadar merdiveni. O kadar göşyaşalrı bıraktım sınava girdiğim okul yollarında

böyle birşeyin olabileceği fikrinin küçük bir kırıntısını bile aklımdan geçirmedim şimdiyedek...

inşallah bu tavrın, diğer arkadaşalra örnek teşkil eder sessizcimm...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Tek kelimeyle harika bir uygulama ve yaklaşım...
    Herkes bu haklarını kullandıkça herşey düzelir...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    gadjodilo Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    09:48
    Yaşadığı Yer
    uruguay/santa maria
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

evet aslında insan olmanın gereğidir bu kurumun gösterdiği hassasiyet. sadece sana kendini değerli hissettirmekle kalmamışlar kendilerine olan saygı ve değerlerinede katkı yapmışlardır. herkes adına teşekkürler...

Üye
    mimar Avatarı

Son Giriş
    05.10-2007
    Saat
    10:36
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Anadolu Üniversitesi ismini görünce şaşırmadım. Tanıyor engellileri. Çok daha güzel uygulamaları oluyor.

Üye
    o2han Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    18.02-2012
    Saat
    19:49
    Yaşadığı Yer
    BATMAN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tebrike edilecek bir vaka bu...

Üye
    gulpembe Avatarı

Son Giriş
    09.01-2017
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    Elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkürler A. Ö.F Yetkililerine