Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tg04 Avatarı

Son Giriş
    02.05-2017
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar,

Ben 5 kişilik bir aileyim. 3 oğlum var. İkisi otizmli. % 80 özürlü raporları var. Kendim de % 50 özürlüyüm.
    Mart ayında VIALAND Tema Parkı engelli politikasında % 40 üzeri engelliler ücretsiz yazdığı için üçüncü oğluma 120 TL ye viland kartı aldım. O günden beri parka ilk kez 17/05 günü gidebildik.

Bu geçen sürede şirketin engelli politikasını değiştirdiğini artık özürlülerden de 55 TL alındığını öğrendik. O gün kapıda öylece kalakaldık. Çünkü içeri girebilmek için 4x55 TL vermemiz gerekiyordu.
    Otizmli çocuk büyütmenin zorluklarını bilmeyen insanlıktan bir haber şirket sayesinde kapıda öylece kalakaldık ve çok büyük bir hayal kırıklığı içinde parka giremeden geri döndük. Biz şuan ciddi şekilde mağdur duruma düştük. Ben engelli politikasına güvenerek kart aldım. Ama şimdi giremiyoruz. O zamanlar 4 kişilik kart 400 iken şimdi 690 TL.
    Bilseydik böyle yapacaklarını o zamanlar 4 kişilik kart alırdık. Biz engellilerin duyguları ile oynayan, 2 otizmli çocukla kapıdan dönmemizi sağlayan bu şirketi hepiniz bilin istedim.

Kartın iptali ve ücret iadesi yapmaları içinde vilande mail yazdım. İade edeceklerini sanmam ama etseler bile hukukta bile olmayan verilen haklar geri alınmaz kuralını hiçe saydıkları için onlara hakkımı helal etmeyeceğim.

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ınsanlıktan yoksun bunlar beyefendi hemen tüketici mahkemesine gidin dılekçe verin 1 ay içinde haklı olur kazanırsınız!!!
    tüketici mahkemesi kaymakamlıkllrada bulunuyor

Üye
    suskun62 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/esenyurt
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    2

yapacakları politikanın ... Hakikatten ayıp ya, bari yüzde 70 indirime çıksaydı, bi anda kafayı yediler.

Üye
    alifatih1958 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    08.04-2017
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/B.Çekmece
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Mesajınızı okuduktan sonra Vialand'a yolladığım mesaj ve kendilerinden aldığım (buket.guldem@vialand.com) cevabi mesaj aşağıdadır. Bilgilerinize........................... Merhaba Fatih Bey;
    %40 ve üzerinde engeli olduğunu resmi bir belge ile kanıtlayan misafirlerimiz indirimli bilet ile giriş yapabilirler .
    İyi Günler Dileriz
    Gönderildi: 21 Mayıs 2014 Çarşamba 12:51
    Kime: VIALAND INFO
    Konu: İyi günler
    Hayırlı günler ve hayırlı kazançlar,
    Muhterem ilgili, bir hususta bilgi almak istemekteyim. Sakat vatandaşlar da girişte ücret ödemek zorundalar mıdırlar yoksa ödememekte veya ücreti indirimli mi ödemektedirler?

Üye
    irfanyaman Avatarı

Gerçek Adı
    irfan yaman
    Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    10:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    normal 65 engelli 55 gozlerım yasardı