Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Fireonly Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    19.11-2016
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Uzun zamandır bir araba almak için çok uğraşıyordum beni çıkmaza sürüklüyorlardı yok raporun surası eksik yok burası bu forumda gezerken bir arkadaşın özürlüler için araç almakta yardımcı olabilecek ve Özel Tertibat engelli arac gerec imalat ve montaj yapan hüseyin bayrak ismili abi tavsiye etti ben onunla görüştüm ve bana araba alabileceğimi söyledi dünyalar benim oldu onu duyunca ben sadece su arabayı istiyorum abi dedim o kendi pazarlık yaptı indire bilgidi kadar indirdi fiyatını konya öntur bayisi ile anlatık ve bir araba sahibi oldum parayı öntur şirketi adına havale yaptık hüseyin abi geri kalan işlerimleri halleti ben sadece araba konyadan antalya getirmek için gittim sağ olsun oraya gidince onun ne kadar mükenmel bir insan olduğunu anlatma ile yetmez bizi kendi evimizde gibi hissettirdi sanki daha önce onu tanıyor gibimiş gibi yemekler evinde misafir etmeler hediler bizi yani kısacası arkadaşlar eğer araba almak istiyorsanız çıkmasa giriyorsanı hüseyin bayrak abi ile iletişime girmelisiniz. hüseyin abinin telefonu size elinden geldiği kadar yardımcı olucaktır 0532) 724 20 01 bana hayalimi gerçekleştirdiğin için senden allah razı olsun allah senin ne muradın varsa versin teşekkürler abilerin gülüsün

Üye
    sahrud_45 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm gardeş hayırlı olsun kaçar aldın arabayı bu konuda bilgi verişen hangi model

Üye
    muSti_muSti Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.01-2016
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ewet bende şahsen tanıyorum kendisiyle bi alış verşimiz oldu benim arbamı satmıştı bende ondan yeni aldıqım arbaa için tertibat yaptırmıştım ve herşeyden once cok samimi ve cok sıcak kanlı insan

Üye
    Fireonly Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    19.11-2016
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aleyküm selam saollasın hyundai ix35 full aldım kardeşim bana 48000 tl geldi

Üye
    ALİ YÜCE Avatarı

Gerçek Adı
    Ali Yüce
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    21:26
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş bahsettiği araç sizin orada yani Antalya'da daha ucuz. Ayrıca aparat falan da fiyatlara eklenmiş haliyle. Acaba durum böyle iken neden aracı daha uzak yerden ve daha pahalı alma gereği duydun?

Bu işin içinde reklam veya daha başka ortam mı var veya aradaki fark nerede acaba? Bizi biraz aydınlatabilirmisin lütfen?

Güllerpınarı Mah. Keykubat Bulvarı Ticaret Lisesi Karşısı 07400, Alanya, ANTALYA
    Phone : 0242 515 05 15 & 0242 515 27 29

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben de araç tertibatımı Hüseyin Bayrak'a yaptırdım, montajını da kendisi gelip yaptı ve çok memnun kaldım. Herşey telefonda konuştuğumuz gibi oldu. Sözünün eri, iş ahlakı sağlam biri, bu devide onun gibisine rastlamak zor.
    Ben de gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.