Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ENfER Avatarı

Gerçek Adı
    Ener
    Son Giriş
    24.04-2016
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    Esk.-Erz.-Ant.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İnsanimizin kronik sorunu sıraya girmeyi bilmiyoruz gerçekten :S bir iki kişinin önüne ite kaka geçmeyi kar sayiyoruz. Cahillik işte

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

neden engelli uyhulaması özel ve devlet hastanelerinde yok ben geçen tıp fakültesine gittim bizim hastanemizde öyle bir uygulama yokd ediler sabah dokuzdan akşam 4 e kada bekledim bide muayene esnasında dışardan ses geldi biri sara atak geçirmiş 4 doktor birden gitti 10d akka bekledim hiç kimse gelmedi biri bari gelseydi oda oda doktor aradım, bide bazıları bize insiyatif sunuyormuş gbi hava atıyor sıra verirken bankada gişedeki kadına işlemniz bitnce benmkini alırmısınz ben engelliyim dedim usulca eğilip gayet yüksek bir sesle sıraya geçin herkez sıra bekliyor dedi ve elindeki iş bitnce beni değil başka adamı çağırdı böyleleride var.

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Türkiyede heryerde değişik oluyo uygulamalar bende 5 senelik engelli hayatım da şimdiye dek sıra konusunda hiç sıkıntı yaşamadım banka ptt hastahane hepsindede langur lungur benimkinide önce alırmısın bile demeden yapacağım işlemi söyleyip işlemimi yapıp çıkıyorum acaba bana mı bir ayrıcalık vahşi bi cazibem var ondanmı önceliği hep bana veriyorlar

Üye
    BuKaLeMuN63 Avatarı

Gerçek Adı
    Özay Arıkan
    Son Giriş
    21.11-2013
    Saat
    08:01
    Yaşadığı Yer
    Seyhan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Haklısın KaRe banada aynı ndan oluyo yani şimdiye kadar öncelik konusunda hiç sıkıntı yaşamadım heryerde önceliği bana veriyorlar saolsunlar

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bana niye kimse önclik tanımıyo)))

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

kayseride tıp fakültesi haricinde hiç sıra sorunu yaşamadım maaş günlerinde postane aşırı kalabalıksa maaşımı kendim alıyorum kimsede neden sıra beklemiyorsun demiyor engelli kartım yok tekerlekli sandelye karttan daha etkili bayramdan önce küçük bir diş sorunu nedeniyle diş hastanesine gittim ilk şaoku rampada yaşadım görevli koşarak geldi abime hastaları taşımak bizim görevimiz lütfen bir daha bize haber verin diyerek beni hasta kayıta götürdü kimliğimi aldı kaydımı yaptırdı hastane tıklım tıklım olmasına rağmen muayene odasının kapsına gelmeden adım yazdı hemşire gelip beni muayene odasına aldı tedavim bitince hemşire güvenliği çağırdı güvenlik arabaya kadar beni götürdü araca binmeme yardımcı oldu sonra ben abime bana tokat at dedim rüya gibi engelli cenneti bu olsa gerek

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    02:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

demirc;

vallaha ne güzelmiş ha ben de açıkcası hiç hastanede sıkıntı yaşamadan ya oradaki insanlar sen önce geç oğlum deyip sırayı bana verdiler ya da bu hasta kabuldekiler en erken sırayı bana verdiler ALLAH razı olsun ne diyelim maaş kuyruğunda da kartla alabilmek güzel oluyor açıkcası ...

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

nasibegül;
    güzel bir kız görünce milletin nutku tutulmuştur

Yasaklı Üye
    sen/duyar Avatarı

Gerçek Adı
    selahattin
    Son Giriş
    06.07-2015
    Saat
    00:09
    Yaşadığı Yer
    FETHİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    4- 5 ay önce böbrek nakli oldum .acil olarak sonda ile üroloji polikliniğine tekerlekli sandalye ile götürdüler .. kıvranıyorum. ilk sırada da zaten ben vardım . keli felli öküzün biri de biri önüme geçip rica bile etmeden '' girip çıkayım da sen sonra gir ''!! demez mi ; '' peki beyefendi içeri de tabaklanacak deri varmış altına etmeden yetiş ''!! dedim ..adam hurrraaa daldı içeri .çıkarken ve yanımızdan geçerken teşekkür edeceğine asık suratla yanımızdan kuruna kuruna geçiyordu sıradakilerde ;adam duyacak şekilde '' allah bu adamı öküz yaratmış diyenleri duymasına karşın hiiiç istifini bozmadan ,özür bile dilemeden çekti gitti...

Belki de ; prostatdan akşam garısında zılgıt yemişti de , surat ondan mı asıktı..olabilir değil mi...

akdeniz ünv . tıp fakültesinde geçmiştir bu olay ..
    .genel olarak akdeniz ünv. tıp .fakültesitesinde çok anlayışlı,poliklinik sırasında kişiler gördüm ..personelde şikayet edecek bir sorun yaşamadım ..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12