Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    umtcnozdn Avatarı

Gerçek Adı
    umutcan
    Son Giriş
    06.10-2012
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Üniversitede okuyorum ve 0 bursluyum. Engelimden dolayı ulaşımımı 1 sene otobüsle yaptım ancak otobüs yolunun
    evime ve kampüse uzak olduğu için ihtiyacımı karşılamak için ailem araba aldı ve ulaşımımı aracımla sağlıyorum.Ancak üniversite benden otopark parası istiyor.Ben otoparkın benim ücretsiz hakkım olduğumu düşündüğüm için dilekçe yazdım ve red cevabı aldım.Benim otopark ücretini verecek durumumda yok aracımı okul dışına bıraktığımda ise fakülte arası mesafem çok uzak oluyor.Bu durumda benim ne yapmam gerekiyor.Durumum acil yardım ederseniz çok sevinirim.Teşekkürler.

Üye
    alifatih1958 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    08.04-2017
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/B.Çekmece
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili kardeşim anladığım kadarıyla devlet üniversitesinde değil de bir özel üniversitede okumaktasınız. Devlet üniversitesi olsa (mesela İst.Ünv.'nin Beyazıt'taki merkezinde sakatlara mahsus otopark alanı var ve ücretsiz yararlanabiliyoruz) bu alanların ücretsiz olması muhakkak. Ancak özel üniversiteler maalesef neredeyse bahçesinde attığınız her adım için para alma gayretindeler. Öğrenci belgesini bile talebeye para ile veriyorlar. Size otopark konusunda kolaylık göstermeme, ille de otopark parası tahsil etme konusunda haklılar mı haksızlar mı açıkça bilemiyorum lakin yazdıklarınıza göre en azından vicdanen bu kolaylığı göstermeleri beklenirdi. Gecenin bu ilerlemiş saatinde benim aklıma ilk gelen husus konuyu medyaya aktarmak ve bu konuyu haber yapmalarını sağlamak. Allah kolaylık versin.

Üye
    qmenx Avatarı

Son Giriş
    07.04-2013
    Saat
    00:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba kamu kurumları parkyerlerine üçret alınmayacak... Bu konu hakkında Başbakanın kendi agzından da duyduk...Şimdi bu tabire nereler giriyor..belediye ve baglı işletmeler de park ücreti ödemeyecekmiyiz...

Üye
    KADERE HESAP SORULMAZ Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    03.10-2013
    Saat
    23:07
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ALLAH acil şifalar versin geçmiş olsun kardeşim okudugun üniversitenın rektörü kımse onunla konus konuyu anlat umarım yardımcı olur sana

Üye
    naser34 Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle üniversitenin adını yaz da biz de bilelim. Sonra üniversitenin engelli birimi vardır. Orayı bul sorununu anlat mutlaka çözüm bulacaklardır.

Üye
    EnemyHunter Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Akdeniz Üniversitende okuyorum okulların önlerinde engelli otoparkı mevcut hiç bi sorunum olmuyor hatta güvenlikci inip binmemde yardımcı oluyor

Üye
    umtcnozdn Avatarı

Gerçek Adı
    umutcan
    Son Giriş
    06.10-2012
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet özel üniversitede okuyorum.Gördüğüm kadarıylada Engelli öğrenci danışma birimide yok geçen dönem otoparkı kullandım ücret alınmadı güvenliklerin hepsi tanıyordu şimdi ne olduda böyle bir karar alındı ama pazartesi ilk işim rektörlüğe gitmem.