Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    eun jin Avatarı

Son Giriş
    09.10-2012
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    seoul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba ben buyıl ilk defa açık öğretime kayıtta bulundum . ve hangi dersleri seçmem gerek hangilerini seçsem daha iyi olur hiç bir şey bilmiyorum ... ve ortak derslerin hepsine girmem mecburmu ? ben 14 ders seçtim ve 30 krediyi doldurdum fakat ortak olan 2 kredilik kimya dersini seçmedim bir tek onu seçmedim şimdi sınavda bana kimya sorulmayacak mı öyle bir şansım varmı ?

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:08
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım ögrenci işlemlerine girdin mi solda aşagıya dogru bak ögrenci genel bilgilerinin altında orda zorunlu derslere tıkla görürsün kaç dersten zorunlu olup olmadıgını orda yazan bütün zorunlu dersleri hepsini geçmek zorundasın ilk sınava seçmediysen sonraki seçmelere karşına çıkar öyle öyle mecbur seçeceksin..

Üye
    eun jin Avatarı

Son Giriş
    09.10-2012
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    seoul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok teşekkür ederim bu gün internet üzerinden ders seçimimi yaptım bütün zorunlu dersleri seçtim iki tanede seçmeli ders seçtim toplam 30 kredi oldu inşAllah çok çalışacağım ve başarıcam