Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    starry Avatarı

Son Giriş
    28.07-2015
    Saat
    19:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Üniversite okumak isteyen özürlü gençler için böyle ayrı bir sınav açılıp pozitif ayrımcılık yapılamaz mı bu yolla?

Üye
    idrs Avatarı

Gerçek Adı
    idris
    Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Daha önce bu konuda bir araştırma yapmıştım.
    Bizi yönetenlerin bu kafasıyla imkansız

Üye
    matematik Avatarı

Son Giriş
    25.06-2015
    Saat
    23:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tabiki yapılsın.
    Kolunda bacağında sakatlık bulunan insanların zekalarının geri olduguna ben de inanıyorum tey tey tey
    Ayrı sınav yapsınlar. Üniversitelerde , atıyorum , sırf bizim okumamız için ayrı tıp fakülteleri yapsınlar ve yine bizim için normal doktor adaylarına yapılmayan sınavlar yapılsın. Sonra biz doktor olalım. Olalım olalım da bu sefer de bizim ancak özürlü hastalara bakmamıza izin verirler

Şaka bi yana ciddi yorumlamak gerekirse ; eger aynı sorular sorulacaksa standart sapmalar dışında bir değişiklik olmayacaktır. açıkcası bunun da çok fazla bir etkisi olmayacaktır. Eger nispeten daha kolay sorular sorulacaksa, yukarıda yazdığım trajikomik durum söz konusu olacaktır.
    Pozitif ayrımcılık falan beklediğimiz yok. Yeter ki negatif ayrımcılık yapmasınlar.