Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    burak_1986 Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:00
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar, ben geçen sene 3. senem olduu için öss de selçuk üniversitesi kulu meslek yüksekokulunu yazdım. ama kulunun nasıl bi yer hatta haritada yerini bile bilmiyordum. Neyse gittim kayıt yaptırmaya, şok oldum. ilçede ne otobüs ne de herhangi bir taşımacılık var. okul şehirden 10 km uzakta. evde kalıyorum evlerinde doğalgaz yada kalörifer yok. ya soba yada kat kalöriferi var.
    spino serebeller ataksi hastasıyım. dgs ye gircem bu sene. kurtuluşum ancak böle olcak galiba. kimden nasıl bi yardım alacağımı bilmiyorum. servisler var onlar da beni yolun yarısında bırakıyo ev baya uzakta ama oraya gider demişlerdi.
    rektör yardımcılarına mail attım ama bakarız dediler. bana yardımcı olur musunuz

Üye
    efendi07 Avatarı

Son Giriş
    15.01-2009
    Saat
    15:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu konuda varsa üniversitenin "engelli koordinasyon merkezi". ya da rektörlükte idari personelden biriyle konuşman faydalı olacaktır. Bu tür işler henüz kesin bir zorunluluk ya da yönetmeliğe bağlanmadığı için yüz yüze rica şekllinde daha kolay oluyor.