Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ruzgargulu Avatarı

Son Giriş
    26.02-2017
    Saat
    12:14
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle hayallerinden yola çık.Bir süre sonra o hayalleri kendi fiziksel şartlarınla birleştir.Daha sonra da zorla zorlayabildiğin kadar herşey olabilirsin.Sadece çenesini kullanabilen yeminli mali müşavir tanıyorum.Yalnız pes etme engeller herkesin önünde sen bakma bizimkisi biraz ön planda ; düşün doğuda ücra bir köyde yaşayan bir kız çocuğu ne kadar sağlıklı olursa olsun okuyabilir mi sence onun ki engel değil mi bu dünyada savaş cı ruhlular kazanır ister engelli olsun ister olmasın.
    Bu arada bende iktisat okudum akdeniz üniversitesinde devlet memurlugu sınavıyla vergi dairesine gelir uzmanı olarak atandım.işimden çok memnunum.Eğer üniversiteyi bitirmeseydim.özürlü olsam dahi yardımcı hizmetler sınıfına(odacı,kalerüferci) atanacaktım.Düşün bunları ne kadarımız yapabilir.Ama hepimiz üniversite okuyabiliriz değil mi ?Şimdiden yolun açık olsun....

Üye
    ECOnomiST Avatarı

Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benim mi haberim yok yoksa engelli kontenjanı diye bişey mi çıktı?...

yani sadece engelli kişilerin yazabildiği ayrılmış bir kontenjan mı var?...

bunca yıldır össyle uğraşıyorum engelli kontanjanını hiç görmedim...

okul birincisi var da engelli kontanjanı var mı... bilemiyorum.... beni de bilgilendirirseniz sevinirim...

Üye
    benim Avatarı

Son Giriş
    27.04-2017
    Saat
    11:27
    Yaşadığı Yer
    Karabük
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    economystic

dğişen hiçbirşey yok...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12